Chcete zmeniť partnerove vlastnosti? Niektoré nezmeníte, bohužiaľ

Keď sa žena zamiluje, väčšinou je jej jedno, aké vlastnosti partner má alebo ako sa správa či podobne. Prvé mesiace obrovské zamilovanosti sú takzvane oslepujúci, ale po ďalších mesiacoch pevného vzťahu začínajú ženám niektoré veci vadiť. Máme na mysli najmä partnerove vlastnosti, ktoré by žena najradšej úplne zmenila. Lenže pravdou je, že niektoré partnerove vlastnosti naozaj zmeniť nejde, aj keby sa o to žena snažila akokoľvek. Neveríte tomu? Spomeňme si niekoľko vlastností, ktoré žena skrátka nezmení, pokiaľ nemá kúzelnú paličku.

Vzťahy s rodinou

Vadí vám, že má priateľ naozaj veľmi intímny vzťah so svojou mamičkou alebo otcom? Má váš partner veľmi silný vzťah so svojou rodinou, čo vám niekedy môže rapídne pozmeniť plány? Ak to tak naozaj je, s tým nič neurobíte. Vzťahy s rodinou sa budovali od jeho narodenia a nemožno ich pretaviť podľa vašej ľubovôle, bohužiaľ.

Koníčky

Čo taktiež nezmeníte, tak sú koníčky, ktoré partner vykonáva. S futbalom, ktorý hráva od nepamäti, sa len tak nerozlúči, to po ňom ani chcieť nemôžete. Naviac koníčky sú pre každého človeka dôležité, určite by ste ani vy nechceli, aby vám partner hovoril do obľúbeného nakupovanie alebo do športu, ktorý vykonávate, respektíve aby sa vám ho dokonca snažil rozprávať či sprotiviť.

Náboženstvo

Čo na priateľovi taktiež nezmeníte, je jeho viera, v ktorej je obvykle vychovávaný už od malička. Žiadny človek nemôže po druhom človeku chcieť, aby sa z neho stal kresťan, ak v boha neveria. Rovnako tak nikto nesmie chcieť, aby sa po rokoch niekto stal ateistom, ak po celý svoj život veria v niečo nadprirodzené, v niečo viac.

Plánovanie

Má vaša drahá polovička tendenciu neustále niečo plánovať? Opäť je to niečo, čo nemožno pretaviť lusknutím prstov. Možno to vnímate ako vadu na kráse, na druhej strane nie je také plánovanie vždy na škodu.