Chyby, akých sa dopúšťame pri randenia

Randenie patrí k bežným činnostiam, ku ktorým často svolíme. Ak sa cítite osamelí, stretávate sa s ľuďmi a chcete na ne urobiť dojem. O mnohých rande si hovoríme, že by to mohlo byť rande s tým pravým alebo s tou pravou, preto sa chceme vyvarovať chýb, ktorých sa väčšinou väčšina ľudí dopúšťa. Otázkou ale je, aké chyby to sú, akých sa vyvarovať?

Spísali sme niekoľko najčastejších chýb, ktorých sa dopúšťame všeobecne pri randenia. Vyvarujte sa im a uvidíte, že urobíte nielen na prvom rande dobrý dojem.

Nedávate na schôdzke pozor

Byť s niekým na rande znamená snažiť sa ho spoznať, a to nemôžete urobiť, keď mu nebudete venovať pozornosť. Keď trávite s niekým čas, odložte preto svoj mobil stranou. Vyhýbajte sa jednej z najväčších chýb randenia a nekontrolujte nové správy ani novinky na Facebooku. Je to nezdvorilé a vášmu náprotivku tým naznačujete, že nestojí za váš čas.

Preháňate to s počtom drinkov

Najmä na prvom rande alkohol môže človeku pomôcť zbaviť sa nervov. Ale pitie alkoholu znižuje zábrany a môže vás urobiť príliš bezstarostným až hlúpym, čo je jedna zo základných chýb randenia. Mohli by ste zničiť potenciálne skvelý vzťah, pretože sa vášmu náprotivku nebude páčiť vidieť vás přiopilého. Vyhýbajte sa tak na prvých schôdzkach barom a vyberte si miesto toho inú aktivitu, ktorá vás nebude toľko pokúšať.

Stále teskníte po svojom ex

Je zábavné nezáväzne randiť, ​​keď si liečite rany po škaredom rozchode. Avšak tým taky riskujete, že nebudete mať čas sa z rozchodu poriadne vyliečiť a príliš skoro sa začnete viazať na ostatných. Ak nedokážete udržať veci nezáväzné, dajte si od randenia po rozchode radšej na pár týždňov alebo pokojne aj mesiacov pauzu. Tak dlhú pauzu, ako len budete potrebovať, aby ste sa spamätali.

Je normálne robiť chyby vo všetkých oblastiach nášho života, vrátane randenia. Musíme sa ale byť zároveň schopní poučiť z našich chýb. Dopustili ste sa niektorého z vyššie spomenutých prešľapov?