Čiapky nie sú len pre deti!

Áno je to tak. Aj my dospelí by sme mali hľadieť na svoje zdravie a nie len na to, či po zložení čiapky bude náš účes stále bez chyby. Čo si budeme nahovárať, keď nás zastihne chumelenice alebo silný vietor, tak účes bude tak či tak zničený. Ale s čiapkou nám zima nebude a mokré vlasy nám tiež nehrozí. 

Že si s účesom síce hlavu Nelámte, ale čiapky vám predsa nepristanú? A nie je to len taký utkvel pocit z detstva? Už ste si boli vyskúšať, čo nám tohtoročnej zimnej móda ponúka? Je toho veľa od Kulich s brmbolcom až po klobúky. Vyberú si ako dámy, tak i páni. A bude koniec zamrznutým ušiam a navyše budete IN, pretože čiapky sú tento rok proste v kurze. 

barety 

Pokiaľ nie je športový štýl šálka vašej kávy, siahnite po baretky. Baret je tohtoročným najväčším hitom. Môžete si vybrať od jednoduchých jednofarebných po zdobené. K baretky obliekame zásadne kabát. Preto vyberajte tak, aby sa k vášmu kabátu baret hodil. Túto pokrývku hlavy volíme v teplejších zimných dňoch. 

brmbolce 

Ak si myslíte, že čiapka s brmbolcom je záležitosťou len malých detí, veľmi sa mýlite. Túto čiapku môže obliecť každý, kto sa na to cíti. Uvidíte, že ak nájdete odvahu a čiapku vyskúšate, nebudete ľutovať. Čiapka je skvele kombinovateľná ako sa športovým tak elegantným oblečením. Trh nám ponúka mnoho variantov tohto doplnku. Od jednofarebných po tie výraznejšie viacfarebné alebo zdobené napríklad perlami alebo korálkami. Tu to bude len na vašom vkuse a fantáziu. Ovšem ak siahnete po zdobené čiapku, zvoľte skôr outfit elegantnejšie.