Vyberte si auto pre skutočných mužov!

Každý muž celý život hľadá dve veci. Jednou z nich je vysnívaná partnerka, ktorá bude po jeho boku stáť vždy, keď bude chcieť aj vtedy, keď už chcieť nebude. Jedná sa o takú tou svojou vysnívanú dušu, ktorú chce, aj keď si to rad mužov nepriznáva, nájsť každý správny chlap. Druhou vec, ktorú počas svojho celého života muž hľadá, je vysnívané auto. Kúpa takéhoto auta chce naozaj veľké rozhodovanie, pretože na trhu je toľko áut, ktoré by muža lákala, že vybrať si to pravé vyvolenej je niekedy ťažšie, než nájsť partnerku na celý život. Síce má rad mužov už jasno, ale na druhú stranu veľa pánov vážne nevie, ktorý je ten vysnívaný automobil pre nich. 

Našťastie teraz bude všetkým uľahčené toto rozhodovanie, pretože sa na trh dostáva automobil, ktorý je určený len naozajstným mužom. Tento titul chce mať určite každý chlap, preto nebudú váhať a rozhodnú sa priamo pre túto krásnu vecičku, ktorá im bude skrášľovať príjazdovú cestu pred domom. Jedná sa o novinku na trhu, o novej Mitsubishi L200, ktoré prichádza do garáží tým, ktorí majú svoje priority v živote úplne zrovnané a vedia, že Mitsubishi je kvalita, ktorej sa môžu pýšiť! 

Objavilo sa v Birminghame 

Novinka sa ukázala svetu na výstave úžitkových vozidiel v Birminghame, kde sa objavilo nie jedno, ale rovno dve také autá. Jednalo sa o špeciálne kúsky, ktoré sa podľa odborníkov radí k tým drsnejším typom. Jeden bol sériový projekt a druhý jednoducho jedinečný unikát. Obe však spájala farba. Jednalo sa o modrý odtieň, konkrétne o Electric Blue. 

Táto sériová verzia L200 bude vyrobená iba vo dvesto päťdesiatich kusov. Bude vyrobená v modrej farbe, ako už bolo spomenuté, iba blatníky budú vo farbe čiernej. Na kolesách sú nasadené terénne pneumatiky, čo dodá už spomínaný drsný vzhľad. 

Ak by vás skôr zaujímal unikátny kúsok, ktorým bol práve druhý model predstavený na výstave v Birminghame, jedná sa o auto, ktoré má tiež blatníky lakované do čierneho odtieňa. Nárazník je s navijakom, svetlá môžu osvietiť aj tenisový Grand Slam, pruženie je vhodné do najhoršieho terénu. Vymožeností je tak v tomto aute naozaj habadej. To ide však spoznať už na pohľad!