Čo všetko odhalí irisdiagnostika?

V lekárstve sa postupuje sedemmíľovými krokmi dopredu. To, čo máme teraz, o tom si v minulosti ľudia mohli nechať iba snívať, dokonca sa ľuďom o tom ani nesnívalo. Čo sa však využívalo aj v minulosti, tak je irisdiagnostika, čo je prastará metóda, ktorá je jedným z odvetví alternatívnej medicíny. Irisdiasnogika sa zaoberá diagnostikovaním zdravotného stavu človeka, a to na základe jeho sfarbenia očí, na základe zmien alebo pigmentácie. Oči toho dokážu naozaj o človeku prezradiť hromadu, najmä dúhovka alebo očné bielko povie veľa.

Aj keď si človek myslel, že najviac o ňom vypovie jeho správanie, tak to tak ani zďaleka nie je. Najviac o ňom povedia práve jeho oči, v ktorých sa zračia životné skúsenosti, ale aj pocity alebo choroby. Prezraďme si, čo všetko môže odhaliť spomínaná metóda, ktorá sa používa už dlhé stáročia.

Čo dokáže odhaliť irisdiagnostika?

Ak by ste začali študovať spomínanú metódu, vďaka ktorej už z oka spoznáte, čo človeku je, zistili by ste, že oko je nervovo prepojené so všetkými časťami ľudského tela. Tak to teda tvrdia práve iridolózy, ktorí metódu vykonávajú. Podľa odborníkov na irisdiagnostiku sa v očiach zračí každý orgán ľudského tela. Každý orgán má v dúhovke svoje presné miesto a zastúpenie. Práve vďaka tomu je možné iba z oka určiť, čo človeka trápi alebo čo ho sužuje.

Len cez oko je možné zistiť, či človek netrpí črevnou mikroflórou, či nemá nábeh na kŕčové žily, či trpí cukrovkou alebo trpí na poruchy tráviacej sústavy. To všetko sa zisťuje na základe zvýšenej pigmentácie v oku, rôznorodosti sfarbenia, tiež sa to pozná podľa hustoty vlákien alebo podľa bodiek a škvŕn v oku.

Ako prebieha vyšetrenie?

Vyšetrenie nie je nijako bolestivé. Dôjde pri ňom k vyfoteniu oboch očí pomocou špeciálneho prístroja, snímky sa potom len uložia a potom dôjde k vyšetreniu bielka, dúhovky, aj bábiky. A na základe vyšetrenia budete hneď vedieť, ako ste na tom.