Ďalšia skvelá reštaurácia je otvorená. Zavítajte do reštaurácie Corso

Aj keď drvivá väčšina ľudí uprednostňuje stravovanie v rýchlych občerstveniach z dôvodu úspory času, nie vždy je rýchle občerstvenie dobrou voľbou. Viete si predstaviť, že by ste dlho nevidenú rodinu pozvali a hamburger a hranolky do obchodného centra? Alebo že by ste lásku svojho života požiadali o ruku u plnených bagiet? Sú príležitosti, kvôli ktorým je potrebné navštíviť špeciálny podniky. Napríklad novo otvorená reštaurácia nachádzajúci sa v meste Řevnice za Prahou je ideálne miesto. Samozrejme sa sem oplatí zájsť len tak – pretože je potrebné streda alebo sobota. 

Navštíviť reštaurácii Corso, ktorá sa novo otvorila v spomínanom meste, sa oplatí kedykoľvek. Ak máte chuť na európsku kuchyňu zameranú na talianske špeciality, viete, kam vyraziť. Nemusíte reštaurácii navštevovať len pri špeciálnych príležitostiach, každý deň je dôvod na oslavu, nemyslíte? 

Ochutnajte autentickej pokrmy z lokálnych surovín 

Ako už bolo spomenuté, reštaurácia Corso dominuje európskou kuchyňou so zameraním na talianske špeciality. Hostia ocenia nielen prepojenosť celej reštaurácie (atmosféra, chuť, obsluha aj vizáž reštaurácie vyčaruje nezabudnuteľný zážitok), ale tiež úplne autentické pokrmy, ktoré sú varené z lokálnych a sezónnych surovín. 

V reštaurácii sa dbá na to, aby sa hostia cítili naozaj ako doma. Niektoré pokrmy vám budú dobre známe, iné sa riadia poslednými gastronomickými trendmi. Akému pokrmu dáte prednosť vy? 

O šéfkuchári 

Šéfkuchárom novo otvorenej luxusnej reštaurácie za Prahou je Daniel Holan, ktorý sa charakterizuje ako milovník skvelého jedla a majiteľ zbierky japonských nožov. Má bohaté skúsenosti, ktoré nazbieral ako v zahraničí, tak v preslávených pražských reštauráciách, ku ktorým sa radí aj reštaurácia SOHO či Zdenek`s Oyster Bar. Preferuje u menu stručnosť, starostlivosť potom venuje každému jednotlivému pokrmu v ňom.