Dekorácie, ktoré hrajú v Boho domácnosti prím

V poslednej dobe je veľmi obľúbeným štýlom bývania takzvaný Boho štýl. S ním sa môžete stretnúť naozaj v každej druhej domácnosti, čomu sa však nemôžeme čudovať. Veď je to veľmi príjemný, sympatický a tiež fotogenický štýl, ktorý je zaujímavý. Typický je predovšetkým svojimi vzormi, ktoré sa prenáša na bytový textil alebo často aj na pohovky či kresla. Prezraďme si však niekoľko dekorácií, ktoré hrajú v Boho domácnosti prím.

Každý štýl bývania je špecifický nábytkom, bytovým textilom a samozrejme tiež dekoráciami, ktoré dotvárajú celkový vzhľad interiéru. Dekorácie sú naozaj veľmi dôležité, a tak si poďme spomenúť, ktoré hrajú prím v prípade Boho štýle, ktorý je u nás tak obľúbený v posledných mesiacoch.

Vankúšiky všade, kam sa pozriete

Boho štýl sa má niesť v príjemnom a pohodlnom duchu. A čo je príjemnejšieho alebo pohodlnejšieho ako vankúšiky, ktoré na človeka dýchnu bezstarostnú atmosféru? Vankúšiky by mali niesť zaujímavé vzory, ideálne geometrické alebo kvetinové. Vzory skrátka taktiež hrajú úlohu v prípade Boho štýlu.

Okrem geometrických a kvetinových vzorov sa však nebojte ani vzoru mandaly alebo napríklad vzoru lapače snov, čo je napokon ďalšie dekorácie, ktorá sa do Boho štýlu hodí a ktorá má v takto zariadených domácnostiach svoje miesto.

Svetelné reťaze v neutrálnych farbách

Milujete svetielka a neradi by ste sa ich vzdávali po vianočných sviatkoch? Svetelné reťaze potrebné v tvare gúľ vám môžu domácnosť zdobiť po celý rok, ak sa však rozhodnete pre neutrálne farbičky. Možno s nimi ozdobiť prakticky čokoľvek, nemusíte s nimi zdobiť len okná. Pokojne nimi ozdobte dekoratívne rebríky z bambusu alebo treba prehoďte cez komodu v spálni. Alebo si snáď nájdu miesto u vás na pohovke?

Okrem spomínaných dekorácií sa do Boho štýlu hodí aj nástenné dekoracce, ktoré boli vyrobené technikou drhání, alebo napríklad vzorované koberčeky.