Jak být trendy podle Victorie Beckham

Obliekať sa podľa hviezd – to je niekedy skvelé. Niektoré hviezdy sú totiž zároveň módnymi ikonami a skutočne sa nepomýlite, keď si niečo oblečiete podľa nich. Napríklad obliekať sa podľa Victorie Beckham, to je moc dobrý nápad. So svojou rovnomennou značkou dobýva svet módy, jej prehliadky sú spojené s ováciami v stoji.

Victoria Beckham sa stala známou hlavne vďaka sobášu s najviac sexy futbalistom sveta – s Davidom Beckhamom. Dnes majú rovnú niekoľko detí, ktoré ako by im z oka vypadli. Avšak zostaňme u módy a prezraďme si, ako byť trendy podľa Victorie. Bývalá členka skupiny Spice Girls totiž veľmi dobre vie, čo si vziať na seba.

Ak by ste sa opýtali stylistov na to, aký je štýl Victorie, odpovedali by vám, že vsádza na minimalizmus a eleganciu.

Nadčasovosť, to je dôležité

Ak slávnu módnu ikonu sledujete na sociálnych sieťach alebo inde, viete, že vsádza tiež na nadčasovosť. Síce sa najlepšie oblieka podľa aktuálnych módnych trendov, ale nadčasovosť, to je niečo, s čím vždy zažiarite. Navyše jednotlivé kúsky tak často neobmieňajú, čo je veľké plus.

Zahrňte aj vy do svojho šatníka niekoľko nadčasových kúskov, ktoré z módy nevyjdú. Máme na mysli napríklad biele tričko, sukňa v midi dĺžke alebo džínsy či nadčasový trenčkot. To radí a odporúča sama Victoria.

Čierna z módy nikdy nevyjde

Sama Victoria veľmi dobre vie, že čierna z módy nikdy nevyjde. Aj keď ju rad ľudí prezýva čierna vdova, pravdou je, že čierna je vždy v kurze. Nie je to len synonymum smútku a pochmúrne nálady, je to niečo, s čím nikdy nešliapnete vedľa.

Čierna navyše opticky zužuje postavu, navyše uberá niekoľko kilogramov a pristane ženám každého veku. Navyše sadne s akoukoľvek inou farbou, teda je čierna tiež veľmi praktická. Ak sledujete spomínanú módnu ikonu, viete, že nesmrteľná čierna klasika patrí k jej najobľúbenejším.