Jarná kolekcia Valentina predstavuje krásku Zendayu

Jarná kampaň svetoznámej módnej značky Valentino sa predstavila v plnej kráse. Hýri farbami a kontrastmi. A tiež outfity, ktoré vyniesla známa hviezda a idol mladej generácie, Zendaya.

Rendes-Vous v plnej paráde

V kampani značky Valentino sme Zendayu už mali možnosť zaregistrovať. Teraz sa vrátila a značka cieli na jej prírodnú krásu. Čo si všimnete na prvú dobrú, sú jej ultra dlhé nohy. Možno sa nám tým značka snaží naznačiť, že je na čase vyvetrať jarné oblečenie, alebo vykročiť do dnešného sveta tou správnou nohou. Každý si posolstvo môže prebrať po svojom.

Stretnutie v štúdiách Warner Bros

Zendaya v kampani vyzerá, že sa práve prechádza ulicami pulzujúceho New Yorku. Pritom fotografie vznikali za úplne iných okolností. Ide o štúdiá Warner Bros, ktoré sa nachádzajú na opačnom konci amerického pobrežia. Filmové štúdiá sa totiž rozliehajú v Los Angeles. Ilúzia je ale dokonalá, nič na prvý pohľad nespoznáte.

Purpurová aj žltá farba

Farebné kombinácie na palete oblečenia sú veľmi nápadité a rozhodne sa dá povedať, že jarné obdobia vystihujú viac ako skvele. Objavuje sa modrá, fialová, purpurová, ale aj žltá a smaragdová. Všetky drahokamy sa spojili, aby prichystali dokonalý pohľad na všetky zmysly.

Kabelka One Stud

Kolekcia vyniká svojou prepracovanosťou a pestrosťou farieb. Predsa len je ale niečo, čo si zrejme zamilujete už na prvý pohľad. Ide o kabelku One Stud. Práve tá má prešívaný dizajn a zaujímavo riešený retiazkový popruh. K dokonalému outfitu hýriacemu farbami sa výborne hodí.

Elegantné šortky aj sukne

Jarná kolekcia Valentina je hravá a mazaná. Objavujú sa uvoľnené siluety, ktoré dávajú vyniknúť jedinečnosti každej postavy. Dlhé topy ocenia ľudia všetkých vekových kategórií. Elegantné šortky a sukne sa v tejto kolekcii zabývali rovnako dobre, ako doplnky a farebné kabelky.

Už ste videli klip Rendez-Vous so Zendayou v hlavnej úlohe? Pozrite sa na počin, ktorý je doplnený hudbou Crystalised od The XX.