Kam na dovolenku jazdia bohatí? Sú to raje na zemi

Dovolenka iba v lete? Kdeže. Úspešní ľudia vedia, že dovolenka nie je záležitosťou iba jedného ročného obdobia, ale že do odpočinkových rajov môžu vyraziť aj niekoľkokrát za rok. Samozrejme si nedopriavajú pobyty v priemerných hoteloch, ale dávajú prednosť doslova rajom na zemi. Kam konkrétne sa ich pozornosť upína a kde trávia voľné chvíle so svojimi najbližšími?

Hor sa do Kolumbie

Medzi boháčmi je obľúbených rovno niekoľko krásnych destinácií. Medzi najluxusnejšie z nich patrí bezpochyby Agua Barú, ktoré sídli v Kolumbii. Jedná sa o pôsobivú vilu nachádzajúcu sa na drobnom ostrove, kde je iba 6 izieb. Človek by si ju teda mal prenajať ideálne celú.

Hostia, ktorí sú tu ubytovaní, majú po ruke rovno tri bazény, vlastnú reštauráciu a wellness. Samozrejme je všadeprítomné aj more, ktoré môžu preskúmať šnorchlovaním, na paddle boardoch alebo napríklad na vodných lyžiach.

Láka vás skôr Sicília?

Podnikateľovi veľmi obľúbený je aj rezort nachádzajúci sa na Sicílii, nazvaný Adler Resort. Hovoríme o jednej z „pobočiek” sietí talianskych wellness hotelov, kde je o človeka výsostne postarané. Celkovo sa tu nachádza 74 menších a 16 rodinných izieb, ktoré sú samozrejme zariadené podľa poslednej elegantnej módy.

Celý rezort je známy hlavne pre svoje tunajšie procedúry. V jednej sa vsádza na morskú vodu, rastliny a bahno, čo je kombinácia doslova zázračná.

Minimalistická Kalifornia

Niektorí podnikatelia nemajú v láske ďaleké cestovanie, aj preto preferujú luxusné miesta napríklad v Kalifornii. Tu existuje nádherná vila Villa Mara Carmel, ktorá je typickým stelesnením luxusu. Vila sa nachádza v meste, kde sa nenachádza príliš veľa obyvateľov. Aj preto je boháči tak vyhľadávané.

Človek tu nájde skutočne všetko, čo potrebuje. Priľahlú pláž, more, na ktorom sa dá surfovať, a mnoho ďalšieho.