Keď večera, tak s výhľadom na egyptskej pyramídy

Premýšľate nad tým, kam vezmete svoju drahú polovičku vo chvíli, keď sa všetko otvorí a vráti sa do pred koronavirového normálu? Nemusíte odcestovať do Chorvátska, čo je úplne bežné a možno u vás už tradíciou. Čo radšej zavítať do Egypta, kde sa teraz novo otvorila reštaurácia, ktorá ponúka unikátny výhľad na egyptskej pyramídy?

Egypt je zvlášť pre Čechov naozaj obľúbenou destináciou, kde radi trávia svoju dovolenku. Predsa len spĺňa úplne všetko, čo si od dovolenky želajú – je tu horúco, je tu more, tiež hromada pamiatok. K tým najnavštevovanejším patrí pyramídy v Gíze, ktoré sa zároveň radí medzi divy sveta.

Bohužiaľ aj keď hovoríme o najnavštevovanejším mieste v celom Egypte, ešte donedávna malo jednu obrovskú chybu, a síce chýbala reštaurácii alebo miesto, kde by sa turisti mohli občerstviť. To sa nedávno zmenilo – ako už bolo spomenuté, otvorila sa reštaurácie ponúkajúce unikátny výhľad priamo na pyramídy v Gíze.

Reštaurácia menom 9 Pyramids Lounge

Atraktívna reštaurácia, ktorá sa teraz otvorila turistom, nesie názov 9 Pyramids Lounge a v okolí egyptských pyramíd naozaj nemá jediného konkurenta. Egypt týmto vyplnil veľkú dieru, ktorú na trhu mal. Okrem iného sa rozhodol zariadiť aj flotilu nových ekologických autobusov, ktoré iste ešte zvýši záujem o návštevu tohto krásneho miesta.

Výhľad nemožno so žiadnym iným na svete porovnať

Aj keď by samozrejme stačilo jedno obyčajné turistické zariadenie, Egypt sa rozhodol dieru na trhu vyplniť so všetkou parádou. Aj preto reštaurácia ponúka výhľad, ktorý sa nedá porovnať so žiadnym iným na celom svete.

Okrem tejto unikátnej reštaurácie sa turisti môžu tešiť ešte na jednu novinku, ktorou je najväčšia archeomuzeum na svete, ktorá sa bude nachádzať len kúsok od pyramíd v Gíze. Má sa jednať o obrovskej egyptské múzeum, ktoré má po Koronavirové útlme značne podporiť cestovný ruch.