Koženkové bundy sú jasnou voľbou na jar

Jar prichádza a konečne aj s ním idú ruka v ruke zvyšujúce sa teploty. To znamená jediné, a síce zmenu šatníka, ktoré je sprevádzaná odľahčeným oblečením. Konečne môžeme zahodiť neobľúbené zimné kabáty, čižmy alebo teplé topánky, v ktorých sa naše nohy len potili, a to naozaj nepríjemne. Je načase dať priechod a voľnosť kolenám. Roztrhané nohavice sú teda opäť v móde, preto je čo najskôr začnite nosiť.

Okrem iného sa stali veľmi populárnymi aj džínsové bundy. Na túto nestarnúci klasiku je ale ešte trošku skoro, preto ju radšej nechajte ešte chvíľku dozrieť vo vašom šatníku a vytiahnite ju až tesne pred letnými mesiacmi. Teraz sa zamerajte nie bundy bomber, ktoré vás skvele ochráni pred chladnejšími jarnými rany. Samozrejme nemusíte nosiť len tieto typy búnd, skúste sa zamerať aj na koženkové prevedenie.

Aj koženkové bundy totiž opäť prišli do módneho sveta. Na malú chvíľku sa síce oddialili, ale teraz sa ukázali v plnej svojej kráse a vo skvelých farbách, ktoré rozhodne stoja za to mať vo svojich skriniach. Jedná sa predovšetkým o farebné kombinácie, ako sú pastelovo modrá alebo ružová. Tieto kúsky jednoznačne ľahko skombinujte prevažne s už spomínanými džínsy s dierami, ďalej s jednoduchým basic topom a s teniskami. Samozrejme sa nebráňte ani kombinácii so šatami alebo sukňami. Aj k týmto kombináciám sa totiž skvele hodí.

Koženkové bundy už teraz zoženiete takmer vo všetkých značkových, ale aj neznačkových obchodoch. Dbajte ale na kvalitu, pretože sa vám ľahko môže stať, že sa bunda začne šúchať a koženka sa nepríjemne zlúpne. Potom už bundu môžete len predať, pretože je vám takto už k ničomu. Preto sa oplatí investovať – ​​navyše sa jedná o kúsok oblečenia, ktorý z módneho sveta len tak neodíde. Keď mu áno, iste sa do neho zase onedlho vráti. Vždy len čaká na správny okamih v správnom čase. Pomaly, ale iste sa aj toto oblečenie radí k tým nestarnúcim a nadčasovým trendom.