Ktorými autami teraz jazdí Elon Musk, šéf automobilky Tesla?

Elona Muska môžete poznať napríklad ako šéfa americkej automobilky Tesla, ktorá vyrába elektromobily a ktorá je neslávne známa tým, že sa drží stále tak tak nad vodou. Samozrejme automobilka Tesla nie je jediný Muskův projekt, dlhodobo pracuje na raketách, ktoré by mohli byť dopravným prostriedkom v oblasti vesmírnej turistiky. Tiež sa nedávno ukázal s čipom, ktorý by vedel čítať myšlienky. Nápadov a projektov má skrátka veľa, ponúka sa však otázka, čím sa prepravuje?

Vďaka toľkých rozjetým projektom sa musí prepravovať medzi jednotlivými spoločnosťami. Keďže je to šéf automobilky Tesla, ponúka sa možnosť, že sa dopravuje práve jedným vozidlom tejto značky. Lenže kde je teda pravda? Čím šéf automobilky Tesla do práce jazdí?

Model S Performance je najviac obľúbený

Najobľúbenejším vozidlom Elona Muska je Model S Performance. Ide o automobil s plne autonómnym ovládaním. Ak však ide s malými deťmi, radšej preferuje Model X. O túto informáciu sa podelil na svojom twitterovom účte a mnohým ľuďom tak zodpovedal ich dlho považovanú otázku, v čom asi šéf automobilky Tesla jazdí.

Nové a výkonné

Vďaka jeho oznámenia je tak zrejmé, že Elon Musk je milovníkom hlavne nových a výkonných automobilov, respektíve najnovších a najvýkonnejších automobilov. To u neho však nie je prekvapenie, veď aj jeho automobilka Tesla ide týmto smerom.

Ak patríte k jeho dlhodobým sledovatelům, možno vás zarazilo, že sa nezmienil o pôvodnom Roadsteru. Určite ste to čakali a zmienka o ňom nikde nebola. Možno sa to však dalo čakať. V posledných rokoch vozidiel z dielne automobilky Tesla naozaj pribudlo, pribudlo hlavne mnoho modelov, ku ktorým patrí Modely S, 3 alebo napríklad X a Y. Navyše mnohé modely sú v rôznych konfiguráciách a tiež variantoch. Roadster už nie je asi tak atraktívne pre šéfa americkej automobilky.

Avšak dve autá plne postačuje, tri už by bola moc, nemyslíte?