Manšestrákové bundy i čipky. To taky patrí k jesenným hitom tohto roka

Chcete tento rok na jeseň vyzerať naozaj štýlovo? V tom prípade by ste mali sledovať aktuálne trendy vo svete obliekania a módy. Určite ste si už zvykli na to, že sa trendy neustále mení, že neustále je in to a druhýkrát zas ono. Aby ste nenosili niečo, čo je už dávno out, prinášame vám zoznam kúskov, s ktorými rozhodne oslníte.

Jesenná móda na seba nenechala dlho čakať. V súčasnej dobe na pultoch obchodov nájdete hromadu unikátnych kúskov, ktoré sú in, avšak nie každému môžu padnúť do vkusu. Móda sa teraz inšpirovala módou z osemdesiatych a deväťdesiatych rokov, jednotlivé kúsky vám môžu byť tak veľmi povedomé. Možno niektoré z nich ešte máte vo vnútri svojich šatníkových skríň.

Ak sa vydávate nakupovať, nebudeme dlho zdržovať a prezradíme si unikátne kúsky, ktoré budú tento rok na jeseň naozaj in!

Vytiahnite menčestráky

To naozaj nie je vtip. Manšestrákové nohavice a bundy sme síce nosili v deväťdesiatych rokoch, avšak napodiv aj tento trend sa vrátil. Tento rok na jeseň teplejší materiál zvaný menčestráky ovládne módne móla aj výlohy nejedného obchodu. Ak patríte k ľuďom, ktorí si chcú manšestrákovou bundu zaobstarať miesto klasického bomberu alebo džínsové bundy, odporúčame zvoliť také, ktoré majú pastelové farby. Nebojte sa jemne modré, zelené alebo ružové, pristane každej žene a vyzerať v nich budete naozaj fantasticky.

Čipkované a čierne

Ak plánujete ísť na jeseň na svadbu, odporúčame zamieriť na svadbu v čipkovaných a zároveň čiernych šatách. Tento rok na jeseň sú moderné najmä krajkované veci, ak budú navyše čierne, potom je vyhrané úplne! Nebojte sa šiat na špagetové ramienka, rovnako tak sa nebojte ani sukňou, ktoré budú posiate čipkami od zhora až dole.

Ľadvinky už máte?

Aby sme nezabudli na ľadvinky! Tie sú v móde už nejakú dobu, avšak tento rok na jeseň sa stretnete opäť sa zbrusu novými prevedeniami.