Máte problémy v spálni? Poradíme vám, ako na ne

Sexuálny život partnerov nebude vždy dokonalý. Problémy prídu vekom, ale aj stresom, ktorý dokáže výrazne vplývať najmä na pohlavný styk. Ak ale máte problémy v spálni, no psychológa vyhľadávať nechcete, tieto praktické rady vám môžu pomôcť vrátiť všetko do normálu.

Povzbuďte sa erotickou hračkou

Na začiatok môžete vyskúšať erotické hračky. Hračky však vyberajte spoločne. Zájdite do sexshopu, poprípade si otvorte stránku online sexshopu a vyberte si hračku, ktorá uspokojí oboch partnerov – vás a aj vášho partnera. Sexuálne hračky dokážu nabudiť oboch partnerov. Muži to vidia na lepšej erekcii, dámy zase vzruší partnerova erekcia.

Vyskúšajte to a uvidíte, či vám to pomôže. Viaceré páry vďaka erotickým hračkám zažehnali krízu. Mužom sa už pri pohľade na erotickú hračku zlepšila erekcia.

Nové sexy spodné prádlo

Saténové nočné košieľky alebo bodystocking – aj toto dokáže nabudiť mužov. Skúste sa poobzerať po novej dráždivej spodnej bielizni. Uvidíte, že vášho partnera dokážete dostať do úzkych a váš sex bude perfektný!

Pozor však na predčasnú ejakuláciu. Tá dokáže narobiť väčšie problémy, ak sa pravidelne opakuje. Tento problém riešte, pretože môže ohroziť váš sexuálny život. Najčastejšie postihuje mladých mužov, ktorí ešte nevedia používať penis, no vyskytuje sa aj u starších mužov.

Vyskúšajte iné sexuálne polohy

Experimentovanie je za dverami spálne povolené. Skúste nové polohy, ktoré ste ešte nikdy neskúšali a váš sexuálny život trošku oživte. Uvidíte, že určitú zmenu zaznamenáte hneď po prvom milovaní v novej polohe.

Problémy v spálni sa dajú vyriešiť. Keď sa však problémy objavia na jednej strane (u jedného partnera), netreba na neho tlačiť. Je potrebné ho podporiť a spolu bojovať proti týmto problémom. Jedine takto sa vám podarí odstrániť problémy v spálni a vrátiť váš sexuálny život do normálu.