Na ktoré kúsky nedajú dopustiť ženy po štyridsiatke?

S plynúcimi rokmi sa mení náš štýl obliekania. Mení sa to, čo nosíme pravidelne, čo sa nám páči. Napríklad po štyridsiatom roku života už si nedovolíme kúpiť kúsky, ktoré sme nosili v čase, keď nám bolo krásnych a sladkých dvadsať rokov. Ak patríte k ženám, ktorým už bolo štyridsať rokov, určite sa zhodneme na tom, že máte vo svojom šatníku kúsky, na ktoré doslova nedáte dopustiť. A že uhádne, aké to sú ?!

Aj keď je vek len číslo, v móde je pomerne dôležité. Ako sme spomenuli, žiadna žena, ktorá prekročí hranicu štyridsiateho roku života, si nedovolí nosiť kúsky, ktoré nosila v dvadsiatich rokoch. Dôvodom toho je nedostatok odvahy alebo fakt, že jej postava už dávno nie je taká, aká bola v dvadsiatich rokoch.

A ako tiež bolo spomenuté, ak žena prekročí pomyselnú hranicu štyridsiateho roku života, obľúbia si niekoľko konkrétnych kúskov, ktoré sú pre ňu doslova zásadné a ktoré miluje a s radosťou nosí. Spomeňme si tieto konkrétne kúsky.

sako

Sako je nadčasový kúsok, ktorý možno kombinovať aj po štyridsiatke úplne so všetkým, čo vás napadne. Pokiaľ chcete sako kombinovať s džínsy, poslúžte si. Nemusíte sa báť sako kombinovať s šaty, sukňami, tiež s nohavicami, ktoré sú skrátené a siahajú teda len k členkom.

Sako je teda nielen spomínaný nadčasový kúsok, ale tiež je to neodmysliteľný kúsok šatníka každej ženy, ktorá sa dostala cez hranicu štyridsiateho roku života.

tmavé nohavice

Ak je vám už viac ako štyridsať rokov, pravdepodobne sú vaším ďalším obľúbeným kúskom aj tmavé nohavice. Nezáleží na tom, či sú to džínsy alebo elegantný model s pukmi. Je to skrátka váš obľúbený kúsok, ktorý sa hodí úplne kamkoľvek a k čomukoľvek.

čierna sukňa

Ďalším takým obľúbeným kúskom sú čierne sukne, ktoré ženy po štyridsiatke milujú, najmä ak sú dlhšie až ku kolenám. Nosiť sa dajú prakticky k čomukoľvek, aj keď vybrať si tú správnu, ktorá dobre sedí, to je celkom výzva.