Nestarnúci Mercedesy sú jedna radosť

Predovšetkým páni si celý svoj život šetrí na jednu jedinú vec a tou je práve auto. Mnoho mužov počas svojho vyšetrovania zisťuje, že pôvodný zámer kúpiť si BMW sa zmenil a zrazu šetrí na úplne iný automobil od inej automobilky, pretože sa skrátka na prehliadke v Ženeve ukázal ako lepší kandidát, ktorý sa už iste nemôže dočkať, až navštívi vašu garáž. Pri kúpe auta si zrazu muž splní všetky svoje sny a zrazu začne starať o tohto domáceho maznáčika úplne dokonale. Denne ho vysáva, umýva ho, leští ho a mužovho partnerka sa nestíha diviť, pretože po tých rokoch zisťuje, že aj to sa dá. Je to teda ozajstná paráda najmä pre mužov, ak si kúpi svoj skvelý voz. 

Vždy ale aj kúpu predchádza veľké rozhodovanie. Muž by chcel vysnívaný závodiak, ale jeho rodina kričí po skôr priestrannom vozidle s veľkým objemom kufra, pretože letnej dovolenky zaberú naozaj celý taký kufor, a preto musí byť veľa veľký. Ak však vyberáte auto čisto pre seba, manželka na vás kričí, aby ste boli predovšetkým zodpovední a nebrali si iba trojdverový automobil, do ktorého by ste nenaložil vašu svokru, keď by potrebovala niekam odviesť. Vy však mnohokrát zachováte chladnú hlavu a aj cez všetky narážky si kúpite ten váš pravý vysnívaný automobil, ktorým nie je žiadny iný ako Mercedes. 

Mercedes vyhráva aj vďaka veľkému množstvu českých cien 

Slovenské zastúpenie tejto skvelej automobilky značky Mercedes-Benz teraz zverejnilo ceny novej generácie, a to triedy E kupé. Jedná sa o vzhľadovo veľmi luxusný automobil, ktorý sa prirovnáva najčastejšie k luxusnejšie triede S. Má relatívne vysoký výkon a manuálnu prevodovku u tejto rady nenájdete. Ak ju predsa len chcete hľadať, tak tým budete strácať čas. Ak vás však tento automobil ohromil natoľko, že ste sa rozhodli ho predsa len kúpiť, pripravte si väčší finančný obnos. Hodnota sa totiž vyšplhala k jednému celá štyri milióna korún. Za tú cenu by ste si mohli zaobstarať vozy hneď dva alebo tri, ale pokiaľ by sa vám naozaj tak moc zapáčil, začnite šetriť práve teraz.