O aké kabáty sa vedie v obchodoch boj?

Milujete módu? Potom iste viete, že éra ľahkých letných džínsových bundičiek je za nami. Aktuálne sa na pulty obchodov dostala éra kabátov, ktoré sa budú nosiť v nadchádzajúcich mesiacoch. Keďže už teploty padajú rýchlosťou blesku k nule, začínajú si ženy vyberať kabáty vo veľkom. Nekupujú si len jeden, keď je kabátov na trhu toľko. Vyberajú si kabátov viacero. Chcú mať kabáty do zásoby, aby celú zimu nechodili iba v jednom kúsku. O mnohých kabáty sa aktuálne vedie v obchodoch veľký boj. Viete, aké kabáty sú teraz tak štýlové, že sa o ne ženy v obchodoch doslova bijú?

Jesenné a zimné kabáty – to je to, o čo je aktuálne záujem. Do obchodov vtrhli doslova lavíny týchto kúskov a ženy si medzi jednotlivými modelmi vyberajú s obľubou. Najmä o horúce trendy tohtoročnej jesene je taký záujem, že sa o ne ženy v obchodoch doslova bijú. Ak je navyše len jeden kúsok v konkrétnej veľkosti, nastáva doslova peklo.

U kabátov aj tento rok sú rozhodujúce štyri aspekty, a to materiál, strih a farba, respektíve vzor.

Trenčkoty sú in

Ak by sme mali vypichnúť strih kabátu, ktorý je teraz in, vylúpili by sme klasický trenčkotové strih s opaskom, ktorý je nadčasový. Nemôžeme sa teda čudovať tomu, že ženy sa v obchodoch bijú práve o klasické trenčkoty, ktoré majú štýlové pásky okolo pása. Aj keď sú trenčkoty skôr záležitosťou jesene, rovnako na ne ženy nedajú dopustiť.

Vzorované kabáty frčí

Klasickým jednofarebným kabátom odzvonilo, aktuálne sa nosia hlavne vkusné vzorované kabáty, ktoré sú svojím vzorom zaujímavé. Napríklad potešíme milovníkov klasických kociek, pretože kockované kabáty sú niečo, kvôli čomu si sú ženy schopné vytrhať vlasy. Rovnako veľký záujem je o kárované kabáty alebo o kabáty s kohútím vzorom, ktorý je síce trochu retro, ale stále in.

Fosfor je späť

Kto by to bol povedal, že na jeseň budeme nosiť kabáty, ktoré svieti fosforovou farbou. Aj keď vo fosforovej farbe nájdeme na trhu hlavne bundy, pravdou je, že narazíte aj na kabáty v týchto farbách. A ak na tento unikát narazíte, rozhodne ho musíte mať.