Štýlové bundy pre túto jeseň

Jeseň je tu. Chladné počasie sa nám už nevyhne, preto je potrebné si zaobstarať kvalitné a tiež štýlovú bundu. Predsa len nikto z nás nechce prechladnúť, ale aj napriek tomu chce vyzerať dobre. Preto máme pre vás pár typov na bundy, ktoré plnia obe tieto podmienky.

Kožená klasika

Túto bundu musí mať v šatníku snáď úplne každá žena. Kožená bunda úplne plní naše dve podmienky. Zahreje a má štýl. Nákupom tejto bundy určite neoľutujete, pretože sa ich móda stále vracia. Na jesenné obdobie je ideálne z dôvodu, že ani neprefúkne ani nepremokne, a to že vyzerá skvele, je ďalšie veľké plus. Strih kožené bundy je potrebné prispôsobiť vašej postave. Niekomu pristane viac, športovejší strih a inému zase strih viac do saka.

Farba kožené bundy je ako inak než na vašej voľbe. Buď môžete siahnuť po klasike, a to čiernej a hnedej. Bundy tejto farby vynosíte zaručene aj niekoľko sezón po sebe. Alebo sa môžete trochu odviazať a kúpiť farby, ktoré tento rok proste letia. Aké to sú? Napríklad červená, olivovo zelená alebo tiež biela.

Výhodou tejto bundy je, že sa dá ľahko kombinovať snáď s každým štýlom oblečenia. Budiž si nemusíte ráno lámať hlavu, či vám bunda ladí so zvyškom outfitu. Tu nešliapnete vedľa.

Bunda do dažďa

Táto bunda v nepredvídateľnom počasí jesene veľmi užitočný kúsok. Vďaka materiálu, ktorý nepremokne a kapucňu vás ani dážď na prechádzke neprekvapí. Nebojte sa pastelových farieb. Jeseň nemusí byť len v pochmúrnej čiernej, šedej či hnedej. Uvidíte, že to bude príjemná zmena.