Originalita a šmrnc každým cólom

Sú ležérne, nápaditá, a hlavne štýlová. Topy a tričká s nápismi proste frčia! Nájdete ich dnes už takmer v každej kolekcii a na leto sú ako stvorená. Tričká s nápismi či potlačami majú vo svete módy svoje miesto. Hodí sa na vaše prázdninové cestovanie, na festivaly, ale aj na nákupy s kamarátkami. Môžete si s nimi vyhrať a vyjadriť nielen vaše pocity a postoje, ale aj momentálnu náladu, ktorú chcete dať svojmu okoliu najavo.

Tričká s potlačou osôb, detailov tváre alebo miest či s vtipnými nápismi sú in. Vo vašom šatníku by taký kúsok rozhodne nemal chýbať! Tričká sú totiž nielen trendová, ale aj pohodlná, praktická a dodajú šmrnc aj tomu nejobyčejnějšímu outfitu. Myslíte, že ste z hravých tričiek s vtipnými nápismi už dávno vyrástla? Chyba! Keď si oblečiete tričko, ktoré je smiešny alebo vyjadruje váš názor, okolie to ocení. Rozhodne v ňom zabodujete oveľa viac ako v jednofarebnom a trochu nudnom vršku. Nie všetky nápisy sa však počítajú medzi tie „cool“, ktoré frčia. Na ružová tričká s potlačou „I am sexy“ rozhodne zabudnite! Keď spojíte tričko s nápisom s džínsami a Keck, rozhodne neurobíte chybu, ale ani nikoho príliš neoslníte. Skúste sa trochu odviazať!

Vyskúšajte nevšedný kombinácie a mixujte rozdielne materiály. Budete prekvapená, na koľko rôznych spôsobov sa dá tričko s potlačou využiť. Rozhodne dajte šancu aj kombináciám zdanlivo nezlučiteľného. K jednoduchému triku oblečte priliehavé slim nohavice a prudko elegantný sako, obujte lodičky a do ruky si vezmite maxi lístoček. Nebojte sa tričko kombinovať ani s kožou alebo koženkou! Spoločne s koženými nohavicami, sukňou alebo krivákom vytvára dokonalú kombináciu normcore a rockového štýlu. Skvele funguje aj spojenie tričká s puzdrovú alebo áčkový midi sukňou. Fantázii sa v tomto prípade medze nekladú. Hlavné je, aby mal váš výsledný outfit nápad a šmrnc.