Originálne a za babku …

Po svete chodí už hŕbu milovníkov sekáčov. Niet sa čomu diviť! Dnešný svet je plný hromád oblečenie, ktoré nemáme šancu využiť. Tým, že niekto daruje svoje oblečenie do bazárov či charite, nevzniká odpad, ktorý patrí na skládku alebo spáliť. To platí aj opačne. Kedykoľvek si niekto kúpi nejaký kus odevu z obchodov druhej ruky, nevzniká žiadny odpad z výroby nového odevu.

Nákupom v kosci teda môžete ušetriť nielen veľa peňazí, ale aj našu prírodu. Je dôležité nájsť svoj štýl a cítiť sa dobre. Obchody s oblečením nám udávajú akýsi aktuálny trend, ktorý sa nemusí páčiť každému. A práve prostredníctvom sekáča môžeme nájsť jedinečné kúsky za jedinečnú cenu. Nemyslite si, že second handy ponúkajú len staromódny oblečenie. Naopak, často sa tu môžete stretnúť s aktuálnymi modelmi z Nórska či Anglicka, odkiaľ sa oblečenia často dováža.

Buďte jedinečná!

Nie je to fajn prejsť sa po ulici s novo kúpeným svetrom zo sekáča a nevidieť ho na žiadnej inej žene? V sekáčoch je väčšinou všetko po jednom kuse, preto je dôležité, nájsť si viac času na nákup. Ak radi experimentujete s oblečením, tak pre vás second handy budú hotovým rajom! K dostaniu tu sú naozaj originálne kúsky za pár korún. Tovar sa v mnohých sekáčoch dopĺňa každý deň, čo je skvelé. Niektoré zase zlacňujú s nachádzajúcom víkendom.

Prieči sa vám nosenie oblečenia po niekom? Keď idú do reštaurácie, taky dostanete tanier, z ktorého niekto predtým jedol. Následne tanier dôkladne umyli a teraz na ňom opäť servírujú jedlo. Obdobné je to s oblečením zo sekáča. Je vyprané a dezinfikované pre ďalšie využitie. A pozor, existujú tiež trochu drahšie sekáča, kde predávajú úplne nové značkové oblečenie zo zahraničia. Vyradené modely tam už nie sú trendom. K nám ale dochádza zahraničné novinky s oneskorením, a tak v momente, kedy sa toto nechcené oblečenie objavia u nás, je práve in!

Nebojte sa nákupu v sekáči. Vaša peňaženka utrpí minimálne straty a vy sa budete tešiť z nádherných kúskov v šatníku.