Oživte váš vzťah!

Dlhodobý vzťah je nádhernou, avšak zložitou záležitosťou. Dlhodobo zadané dámy majú síce výhodu, že už svojho partnera dobre poznajú a vedia, čo od neho očakávať, ale na druhej strane nie je nič jednoduchšie, než prepadnúť stereotypu a začať sa vo vzťahu nudiť, dostať sa do bodu, v ktorom sú vaše schôdzky vyplnené neustále sa opakujúce stereotypné činností a sledovaním filmov. Ako sa tomuto stavu zaručene vyhnúť?

Pripravte si pre partnera príjemné prekvapenie!

Príjemným prekvapením pre partnera napríklad v podobe romantickej večere vás vyvedie zo stereotypov a ukáže partnerovi, že Vám na ňom naozaj záleží. Nemusíte vyraziť do luxusnej reštaurácie. Vašu drahú polovičku určite ďaleko viac poteší, ak sa varenie ujmete sama. Večerať tiež nemusíte spravidla doma pri stole. Využite krásneho počasia letných dní a prestrite vonku. Romantickú atmosféru skvele podkreslí zapadajúce slnko a letný vánok. Považujete romantickú večeru za klišé? Potom zapojte fantáziu! Svojho partnera už iste dobre poznáte, viete, čo má rád, a čím mu vykúzlite úsmev na tvári.

Poznávajte spolu nové miesta!

Otvorte sa s partnerom novým skúsenostiam a zážitkom. Spoločne vyberte pre vás oboch dosiaľ neznáme miesto, a spoznajte ho spolu! Majte na pamäti, že cesta vám môže priniesť viac ako samotný cieľ. Užite si prechádzanie nových miest, o ktorých ste predtým iba počúvali, zdieľajte spolu pocity, ktoré vo vás vaše putovanie a zážitky s ním spojené vyvolávajú. Pribaľte so sebou aj fotoaparát a zachyťte čarovné okamihy aj pomocou neho. Tieto výlety vo vás zanechajú veľa spomienok, ktoré určite budete spoločne radi oživovať, či už prezeraním fotografií alebo opakovanú návštevou danej lokality.

Oživiť vzťah môžete tiež mnohými ďalšími spôsobmi, ktoré sa odvíja od povahových vlastností vášho partnera. Nebojte sa zapojiť fantáziu a realizovať aj tie najodvážnejšie a najbláznivejšie nápady.