Páni, toto na rande nebrať!

Tak a je to tu! Konečne ste pozbierali všetku odvahu k tomu pozvať tú krásnu ženu na rande. A ona súhlasila! Tak to je prvý krok k tomu ako si ju môžete získať. Čo si vziať, aby ste ženu učarovali, ako svojou povahou, ako aj svojím zovňajškom? 

Ako sa vyhnúť klasickým chybám, aby už pri pohľade na vás žena vedela, že vám na schôdzke záleží? 

Čo teda vynechať? 

Rozhodne čo by ste mali zo svojho šatníka pre prípadné schôdzky vynechať je všetky športové oblečenie! Idete predsa na schôdzku so ženou, ktorú si chcete získať a nie na futbalový zápas. Rozhodne športová mikina, ktorá teda má fakt štýl a nesie nápis vášho obľúbeného družstva a chlapi vám ju predsa na futbale pochválili, nie je to pravé na rande. 

Tiež nechajte ležať staré otrhané džínsy. Sú síce skvelé a pohodlné, ale vhodné pre váš voľný čas s kamarátmi a nie na schôdzku so ženou. 

Ďalším kúskom čo už z diaľky volá, ma na rande neber, sú športové tričká s rôznymi nápismi či obrázky. Opäť si musíte uvedomiť, že nejdete s kamarátmi na jedno do svojej obľúbenej krčmy. 

Čo rovno môžete vynechať, sú tenisky, ktoré s vami zažili snáď všetko počasie, a ich vzhľad podľa toho aj vyzerá. 

Ak ste človek, ktorý so sebou berie veľa vecí, bez ktorých nemôže, byť rozhodne na ne neberte batoh. Nech si myslíte, že je akokoľvek skvelý a štýlový. Obmedzte počet svojim osobných vecí na tie najdôležitejšie, ktoré dáte do vrecka. Kľúče, mobil, peňaženka, vreckovku. Toto sú veci, čo za večer vážne môžete potrebovať. A ak je ešte niečo bez čoho sa nedá, podľa vás, vyjsť z domu existujú elegantné pánske tašky.