Päť obrazov, ktoré môžu zdobiť steny vášho domu

Chcete vyplniť prázdne steny vášho domu? Police nie sú vždy jediným riešením. Existuje oveľa viac riešení, ktoré sú modernejšie a vkusnejšie. Ak patríte k ľuďom, ktorí neradi obmieňajú bytové doplnky a ktorí túžia po stálom vyplnení prázdnych múrov, siahnite po viacdielnych obrazoch, ktoré sú nestarnúcim bytovým doplnkom, ktorý vkusne rozžiari a doslova vyšperkuje všetky steny domácnosti. Ovšem takých viacdielnych obrazov je na trhu veľa. Pre aký sa rozhodnúť, ktorý z veľkej ponuky uprednostniť? 

Viacdielne obrazy sú krapet vkusnejšie ako bežné jednodielne obrazy. Je to predovšetkým preto, že viacdielne obrazy ešte len tak niekto nemá, navyše majú unikátny motívy, ktoré sa nenachádza na všetkých obrazoch na trhu. Ak teda stále zvažujete a rozmýšľate nad tým, čím vyplníte prázdne steny domácnosti, viacdielne obrazy sú tou najlepšou voľbou. A my vám prinášame päť z nich, za ktoré stojí minúť. 

sklenené obrazy 

Veľmi netradičné sú viacdielne sklenené obrazy na stenu. Sú zaujímavé na pohľad a budí obdiv u každej návštevy, ktorá do vášho domu zavíta. 

Obrazy s hodinami 

Nie ste zástancovia tradičných hodín na stene? Radšej si na stenu zaveste viacdielny obraz s hodinami, ktorý ukáže, kto ide neskoro k jedálenskému stolu. 

abstraktné obrazy 

Abstraktné obrazy nemusia byť len žiarivé a pestrofarebné. Môžu byť aj v neutrálnom prevedení. Ostatne či už sa rozhodnete pre akékoľvek prevedenie, rozhodne neurobíte krok vedľa. 

3D obrazy 

Jedinečnosť prinesú do domu 3D obrazy, ktoré kupujú najmä rodičia deťom do detských izieb, aby ich krapet ozvláštnili. Ovšem detské izby nie sú ani zďaleka tým jediným miestom, kam sa 3D obrazy hodí. 

obrazy krajiny 

Pre milovníkov jednoduchosti sú tu obrazy krajiny, ktoré sú neutrálne a zároveň stále štýlové a in. Najčastejšie sa vešia do spální, kde má vládnuť pokoj a pohoda, kde nemá byť nič, čo by človeka mohlo rušiť v potrebnom spánku.