Päť retro kúskov, bez ktorých nemôžete žiť

Kto by nemiloval módu? Všetci milujú módu, aj ženy i páni, a to najmä v tejto dobe, keď sa dosť sleduje to, čo nosíte. Mnoho ľudí si hovorí, že na to, čo sa nosí, sa nehľadí, lenže je to samozrejme omyl. Už dávne príslovie hovorí, že šaty robia človeka. Najmä v čase sociálnych sieťach, keď každý má o všetkom domnienky, sa oblečenia sleduje veľmi pozorne a na základe oblečenie sa stanovuje to, aký človek vlastne je. Je to smutné, ale je to tak. A aby sme dostali pozitívne hodnotenie od ostatných, odporúčame si zaobstarať nižšie uvedených päť retro kúskov, ktoré sú aktuálnymi žeravými trendmi. 

1) Topy s odhalenými ramenami 

Spomínate si na nestarnúci muzikál „Pomáda“, v ktorom hrá skvelý John Travolta divokého, napriek tomu milého chlapca, ktorý sa zamiluje do dievčaťa menom Sandy? Ak áno, iste si vybavíte aj to, čo mala Sandy na sebe v uvedenom filme. V mnohých prípadoch nosila šaty, ale v jednej scéne mala dych berúce top s odhalenými ramenami. A práve to je kúsok, ktorý sa aktuálne nosí. 

2) Zvonové nohavice 

Zvonové nohavice sú bohužiaľ kúskom, ktorý rozdeľuje spoločnosť na dve polovice. Na ľudí, ktorí ich milujú a nosili by je úplne kamkoľvek, a na skupinu ľudí, ktorí zvonové nohavice nemôžu ani vystáť. Zvonové nohavice sú však unikátne retro kúsok, ktorý je nielen pohodlný, ale je tiež dnes ľahko dostupný. 

3) Široké gumičky 

Spomínate si na dobu, kedy dievčatá nosili takzvané palmičky na svojich hlavách? Jednalo sa o cop uviazaný do vrchu, aby šiel zreteľne vidieť. V súčasnej dobe sú práve palmičky v móde a najlepšie je, keď sú zviazané širokou gumičkou, ktorá sa opäť po rokoch zase vrátila do módy. 

4) Slamené kabelky 

Kto by povedal, že sa do módy po toľkých rokoch vráti aj slamené kabelky, ktoré nikdy nesklízely veľký úspech. Napodiv sa tak stalo, ľudia sa rozhodli ich kupovať, a to buď v okrúhlom tvare, alebo v krabicovom tvare. 

5) Úpletové tielko 

K obyčajným džínsom si dnes nemôžete vziať nič lepšie, než úpletové tielko, ktoré si zamilujú ženy predovšetkým vďaka pohodlnosti.