Petrolejová farba je farba tohto roku. Ako ju kombinovať?

Pýtate sa, akú farbu možno považovať za farbu tohto roku? Nemusíte nad tým dlho premýšľať, my na to vieme odpoveď. Za tohtoročný naj farbu je považovaná farba petrolejová, ktorá rozhodne pristane každej žene. Petrolejovú farbu možno opísať ako farbičku ani nie modrú a ani nie zelenú, skrátka niečo medzi tým. Jedná sa o nevšedný, no úplne elegantný farbu, ktorá má svoje čaro. Radí sa k vôbec nejslušivějším farebným odtieňom vôbec. Otázkou však zostáva, ako farbu kombinovať?

Aj keď vám z počiatku nemusí byť petrolejová farba po chuti, môže sa vám dokonca zdať trochu extravagantné, po chvíli sa vám petrolejová farba naozaj zapáči. Po chvíľkovom premýšľania vám totiž petrolejová farba príde veľmi nápaditá a zaujímavá.

Ako už bolo spomenuté, petrolejová farba pristane úplne každej žene. Či už máte krivky útlejšie alebo máte takzvane plus size, budú vám kúsky v tejto farbe pristane. Len je teda správne skombinujte s inými modelmi.

Ako petrolejovej kúsky kombinovať?

Už na začiatku bola položená otázka, ako petrolejovej kúsky kombinovať. S tým ostatne pomôžeme. Ideálne bude, keď budete petrolejovú farbičku kombinovať skôr so svetlejšími tónmi farieb. Ak túžite po odvážnejších farebnej kombinácii, nebojte sa petrolejovú farbu skombinovať s jesennou horčicovou farbou, ktorá vás dostane do kolien. Samozrejme nikdy nešliapnete vedľa s klasickou čiernou alebo bielou farbou.

Kúsky, ktorým petrolejová farba pristane

Aktuálne môžete na trhu nájsť celý rad kúskov, ktoré nesú petrolejovú farbu. Kúpiť si možno tričká, mikiny aj košele alebo blúzky. Najviac však petrolejová farba pristane spomínaným košeliam a blúzkam, tiež petrolejová farba pristane akokoľvek strihaným šatám. Nebojte sa ani petrolejových lodičiek alebo petrolejovo sfarbených sák a kabátov, ktoré vyzerajú vkusne s béžovými šatky.