Pletená móda = ďalší comeback?

Ak aktuálne prechádzate rôzne obchody s oblečením, potom sa neustále čudujete, že sa móda v takom množstve vracia. Veď neustále nachádzate zvonové nohavice, ale tiež aj topy, ktoré majú zvonové rukávy. Ďalej sa neustále stýkate s celou radou džínsových búnd, ktoré si ešte pamätáte ako súčasť outfitu vašej mamičky, keď sa išla baviť s priateľmi na diskotéku. Móda prežíva jeden veľký comeback, avšak nie všetko, čo sa vracia, je štýlové.

Ak by sme mali spomenúť pár nestylových kúskov, potom rozhodne spomenieme spomínané zvonové nohavice, ktoré sú naozaj šialené. Síce je teraz nájdete takmer všade, ale je to niečo, čo sa naozaj nevyplatilo vrátiť. Čo sa však vyplatiť vyplatilo a čo aktuálne veľmi využijeme, pretože sa to hodí do sychravejšieho počasia, potom je to pletená móda.

Pletenou módu si určite pamätáte, pretože mnohé kúsky vám babičky plietli, keď ste boli malí. Väčšinou to boli svetríky alebo napríklad rukavičky či čiapočky, ale dnes je pletená móda široký pojem, ktorý v sebe nesie hlavne veľmi obľúbené svetre a tiež šaty!

Ako vyzerajú štýlové svetre?

Ak by ste zvažovali, že si necháte upliesť sveter, potom sa tento rok zamerajte hlavne na oversize svetre, ktoré majú rolák, avšak nemusí to byť rolák upnutý tesne pri krku, ale môže to byť skôr ten, ktorý je trochu zvislý a ktorý tvorí zo svetra zaujímavý , asymetrický kúsok.

Ako vyzerajú štýlové šaty?

Čo vás však možno prekvapilo v pletené móde, že je aktuálne veľmi kupované, sú pletené šaty. Nemusí byť pletené celé, ale pomaly sa na pulty obchodov dostávajú práve šaty, ktoré v sebe nesú aj trochu pletenín. Je to však veľmi elegantný kúsok, ku ktorému sa radí rôzne silonky či pančuchy napríklad. Samozrejme sa k tomu hodí ďaleko viac vecí, len sa ich nesmiete byť kombinovať.

Pletené šaty či všeobecne pletená móda sú aktuálne hity, ktoré sa hodia pre súčasné sychravé počasie. Už ich máte v šatníku?