Prišli ďalšie módne comebacky! Poznáte ich všetky?

Móda je známa tým, že sa neustále hrabe v minulosti. Aj keď by sme my, ľudia, mali nechávať minulosť za sebou, móda sa ju snaží neustále vracať. V poslednej dobe sme tak mohli byť svedkami mnohých rôznych módnych comebackov. Určite ste si aj vy na pultoch obchodov všimli takých kúskov, ktoré sú vám dôverne známe, keďže ste ich nosili v deväťdesiatych rokoch na diskotéky. Ak ste si nevšimli všetkých módnych comebackov, poďme si ich teraz všetky predstaviť.

1. Zvonové rukávy

Zvonové rukávy bol obrovský hit, ktorý z ničoho nič pred zhruba desiatimi rokmi úplne vymizol. Nikto nevie, čo sa vlastne stalo. Teraz sa však móda rozhodla zvonové rukávy opäť nasadiť do rebríčka tých top kúskov, ktoré musíte vo svojom šatníku jednoznačne mať.

Zvonové rukávy sa teraz predávajú úplne všade – najčastejšie sú súčasťou šiat, ale taky aj blúzok.

2. Široké gumičky

Pamätáte si taky na gumičky, ktoré, keď ste si dali do vlasov, boli väčšie než samotný cop alebo drdol, teda zakrývali všetky vlasy na hlave? Určite si na ne pamätáte! Presne také gumičky sa teraz vracia späť do módy!

3. Zvonové nohavice

Musíme však spomenúť aj comeback, ktorý sa práve dvakrát nevyviedol. Sú ním zvonové nohavice, ktoré naozaj neboli dobrým krokom. Zvonové nohavice neboli až tak populárne ani v minulosti a nie sú populárne ani dnes.

4. Roláky

Pamätáte si, ako vás mamičky každé zimné ráno obliekali do rolákov? Nikdy im nešlo pretiahnuť rolák cez vašu hlavu. Vtedy ste roláky nosili úplne neradi, ale teraz by ste sa za nich v obchodoch aj pobili. Dlho neboli k dostaniu, teraz je však nájdete na každom rohu. Jedná sa o aktuálnej hit číslo jedna!

5. Džínsové bundy

Džínsové bundy nás očarili už pred pár rokmi, napriek tomu stále sa jedná o kúsok, ktorý je potrebné mať vo svojom šatníku. Nosili sa hlavne v deväťdesiatych rokoch, potom mali chvíľku pauzu a zhruba pred dvoma rokmi opäť ovládli rebríček najobľúbenejších módnych kúskov. Keďže sa teraz blíži zima, kúpte si ju treba s kožúškom vnútri.