S akými bundami zabodujete na jar?

Jar so sebou konečne nesie aj zvyšovanie teplôt, čo opravu láka zmenu šatníka. Zimné kabáty a bundy sa teraz už naozaj neoplatí nosiť, aj keď sa na niektorých miestach Českej republiky ešte objavuje snehová nádielka. Tá už ale pomaly topí, čo naozaj navádza k tomu, aby ste si svoj šatník dali do kopy. Opäť môžete vytiahnuť obľúbené deravé džínsy, ďalej rôzne topy a tričká s krátkym rukávom, ktoré boli cez tohtoročnú veľmi tuhú zimu hotové tabu. Tiež sa môžete zamerať na tenisky, ktoré opäť môžete z botníku vytiahnuť a znova ich môžete aktívne nosiť. Veď sa jedná o tak pohodlný kúsok! 

Veľa žien však stále nevie, na aké kúsky sa zamerať pri sychravých ránach. Rana totiž sú naozaj ešte chladná, a tak sa neoplatí chodiť do práce len v saku. Voľte ľahšia verzia kabátov a nasledujúce bundy, ktoré vás stopercentne zahrejú a pri teplejších popoludňajších nebudú zas takú príťažou. 

1. Parka ako bod číslo jedna 

Obľúbená vojensky zelená parka sa nachádza aj v jarných prevedeniach, čo zaručuje naozaj skvelú záchranu pred chladnejšími rany. Vypustite verzia s kožušinkou, ale neodchádzajte od tohto typu búnd. Skvele ju doladíte následne s teniskami a batôžkom, a tak komfort a pohodlnosť bude tiež na mieste. Nebojte sa kombinácia s roztrhanými džínsy, pretože sa jednoznačne o krok vedľa nejde. 

2. Bomber bunda nesmie chýbať v žiadnom ženskom šatníku 

Medzi jednoznačné kandidátmi na výhercu v súťaži top jarných búnd sa určite radí aj obľúbená bunda bomber. Svoju popularitu si získala právom, pretože sa jedná o ten najštýlovejšie kúsok tejto, ale aj minuloročnej sezóny. Keď mu ju ešte nemáte, musíte ju jednoznačne mať. Neurobíte s ňou krok vedľa v žiadnej kombinácii a zaručene s ňou obdržíte len slová obdivu. Nájdete ju v najrôznejších farebných kombináciách, s čím si teda prídete na svoje. Pokiaľ ju zladíte s teniskami, budete seba i svoj štýl úplne milovať!