Signály na prvom rande, ktoré vám prezradí, že k druhému rande už nikdy nedôjde

Rozhodli ste sa ísť s novým objavom na prvé rande? Potom buďte počas prvého rande naozaj ostražití. Počas prvého rande totiž zistíte, či dôjde k tomu druhému. Človek si o druhom človeku už na prvý pohľad začne niečo myslieť, jeho domnienky sa potom postupne počas schôdzky vyvracia alebo naopak potvrdzujú. Dajte si pozor hlavne na niekoľko vecí a signálov, ktoré sú jasným znamením toho, že k druhému rande už nikdy nepríde. Signály si radšej vymenujme, nech viete, na čo si dať pozor a pri čom radšej zdvihnúť nohy na plecia a utekať preč.

Je príliš hlučný

Je síce skvelé, keď si muž aktívne rozpráva a počúva, reaguje na okolie. Na druhej strane by druhá polovička nemala byť príliš hlučná a familiárna. Prehnaná gestikulácia, zvýšený hlas, neúmerná spontánnosť. To všetko sú signály, že k druhému rande už zrejme nikdy nedôjde. Dôvodom prílišnej hlučnosti sú totiž často problémy so sebakontrolou, a to neveští nič dobré.

Šikanuje čašníka

Keď čašník urobí niečo zle, tak sa to skrátka stáva. Človek mu to samozrejme môže povedať, to však neznamená, že sa kvôli pár chybám musí čašník šikanovať. Ak je ten, s ktorým ste na prvom rande, hrubý k čašníkovi, niečo to o ňom svedčí – ak hrubý k nemu, myslíte si, že niekedy nebude hrubý aj k vám? Hrubosť rozhodne nie je vlastnosť, ktorá by sa cenila a kvôli ktorej by ste sa rozhodli pre ďalšie rande.

Dáva vám ultimáta

Čo zajtrajška mi daj vedieť, či niekam pôjdeme, alebo! Aj tak vyzerajú ultimáta, ktorá vám môže ten, s ktorým ste na rande, povedať. Lenže ultimáta sú opäť niečo, čo druhého človeka odradí od ďalšieho rande. Ultimáta sa nedávajú ani vo vzťahu, nieto pri prvom rande, kedy chce človek toho druhého človeka očariť natoľko, aby sa s ním na druhej rande išlo. Ultimáta väčšinou nasvedčujú len tomu, že druhý človek je nadmieru majetnícky a že má potrebu niekoho vlastniť.