Tipy, ako nosiť džínsovú bundu

Džínsové bundy sú jednoznačne hitom. Už dlhú dobu sa drží na špici módnych trendov a žiadny iný kúsok je nie a nie vystriedať. Pravdou je, že džínsové bundičky sú súčasťou jedného veľkého denimového šialenstvo, ktoré vo svete móde je už od päťdesiatych rokov minulého storočia. Síce je pravdou, že denim sa stal súčasťou módneho sveta zhruba v devätnástom storočí, ale až o storočie neskôr sa denimová mánia spustila. A spoločne s ňou vrástol záujem o denimové bundy.

Denim je večný a taky vďačný, na tom sa zhodujú štylisti celého sveta. Každá žena by vo svojom šatníku mala mať minimálne tri denimové kúsky, a to džínsy, košeľu a taky práve spomínanú bundičku. Kým džínsy a košele sa kombinuje ľahko, v prípade bundičky vzniká problém – nevie sa, ako ju kombinovať. Ak ste fanúšikom denimových búnd a chcete ich nosiť, poradíme vám, ako ich kombinovať.

Nadmerné strihy bundičiek sú vhodné na jeseň

Treba povedať, že denimové bundy majú rôzne strihy a každá bunda sa nosí inak. Trebárs nadmerné strihy sú dnes veľmi obľúbené, vracajú sa späť do módy, avšak oversize denimové bundy sa nosia hlavne na jeseň. Sú praktické, pekne sa pod ne vojde teplý sveter alebo mikina. Zásadne sa však k oversize bunde obliekajú úzke džínsy. Nadmerné strihy búnd totiž majú tendenciu pridávať pár kilogramov, vyvráti to preto úzkymi džínsy. K tomu treba kovbojské topánky a máte dokonalý outfit.

Denimové bundy s predĺženou dĺžkou zakryjú telesné nedostatky

Nosia sa tiež okrem nadmerných strihov aj bundičky s predĺženou dĺžkou. Také bundy sú skutočne veľmi štýlové, navyše majú jednu veľkú výhodu, a to takú, že zakryjú telesné nedostatky. V obchodoch sa treba stretnete s takými kúskami, ktoré sa inšpirujú streetovú módou, ale aj niektoré kúsky sú veľmi elegantné.

Denimové bundy s predĺženou dĺžkou odporúčame nosiť s čímkoľvek. Ich veľkou výhodou je to, že sa môžu skutočne rôzne prepájať s rôznymi trendmi.