Tohtoročné módne trendy alebo čo robiť, keď vám sukne nestačí

Blížiace sa jar znamená pre nás ženy jasný signál k tomu vyzliecť nepohodlné medvědovité perové zimné bundy, vyzuť sněhulovité body a konečne si obliecť niečo šik a moderného, v čom s chuťou privítate jar. Preto asi každú ženu budú zaujímať módne trendy, ktoré tento rok letia, aby vedela, čo si obliecť a byť „in“. 

letí minikabelky 

Ak milujete kabelky, stane sa pre vás nadchádzajúce sezóna doslova rajom. Ustupuje sa totiž od síce veľmi praktických, ale tak trochu neforemných velekabel, do ktorých okrem všetkých dámskych nevyhnutností s pokojom poskladáte aj nákup. Naopak. Tento rok návrhári želajú skôr minikabelkám, ktoré doplnia outfit. V kurze sú proste miniatúry kufríkov a iných kúskov. Čo na tom, že sa toho do nich moc nevojde, hlavne, že budete šik. Keď si budete vykračovať s minikabelky v pastelovom odtieni, všetci vám budú závidieť. A zabudnite na decentné modely. Nebojte sa výrazné podoby, napríklad zdobenie výšivkami, bižutériou, kamienky, pierkami. Skrátka kreativite a ozdobnosti sa medze nekladú. 

V topánkach prebieha návrat k bielej 

Váhate ráno pred otvorenou skriňou, či si vziať na seba sukňu alebo nie? Tak teraz máte vyhraté. Nestačí ak vám sukne, vezmite si k nej aj nohavice. Áno, čítate dobre. Keď si na seba vezmete oboje, nikto vám nič nevytkne, naopak na vás všetci budú uznanlivo pozerať. Proste kombinácia oboch aktuálne letí. Môžete si smelo dovoliť obliecť šaty cez nohavice. Samozrejme to ale v žiadnom prípade neznamená, že skombinujete k sebe to, čo vám ako prvé príde do ruky. Práve v týchto okamihoch sa pozná, aký máte vkus. Takže kombinujte elegantne a obozretne. A čo nové na nohy? Možno si spomeniete, že v minulej sezóne veľa dam obúvala biele tenisky. Návrat k bielej sa koná aj tento rok a nemusia sa nutne týkať iba tenisiek. Kúpte si napríklad aj biele sandálky, elegantné lodičky alebo letné šľapky. Fantázii sa medze nekladú.