Trendy spodné prádlo tohto roka

Každý človek, ktorý chce vyzerať dobre a cítiť sa pohodlne, by si mal zakladať na kvalitnom spodnom prádle. Základná vec, ktorú by ste mali dodržať, je správny výber veľkosti spodnej bielizne, hlavne u podprseniek, ktoré inak škrtí a ťahajú. Okrem veľkosti sa zamerajte aj na materiál a na jeho celkový vzhľad, ktorý vám tiež pomôže zvýšiť sebavedomie. 

Zamat 

Veľa mladých dievčat nosia zamatová tričká, sukne, nádherné bikiny, a hlavne spodná bielizeň. Vyzerá veľmi elegantne, luxusne a pôsobí, ako by ste sa vrátili v čase (v tom dobrom zmysle). Najčastejšie farby sú červená, petrolejovo modrá, baby pink a zelená. 

Lesklé alebo trblietavé 

Môžete žiariť nielen na festivaloch s nalepenými kamienkami na tvári či iných častiach tela (ak ste veľmi odvážne). Môžete žiariť aj skromnejšie a užívať si trblietanie každý deň. Teraz nemáme na mysli lacnej čiernej podprsenky so striebornými cvokmi, ale celkovo strieborné podprsenky pretkané luxferovými niťami. 

Zvieracie vzory 

Aj keď mnoho z nás, ktorí sa o módu trochu zaujímajú a majú iný pohľad na vec, už je na zvieracie vzory trochu alergická, iní tento vzor milujú. Ak nechcete vyzerať lacno, tak si môžete pohrať s výberom strihu bielizne a docieliť tak elegancia s kvapkou sex-appealu. Tento rok sa nosia trendy klasický leopardí vzor alebo leopardí vzor s nádychom do červenej farby. 

čipkované bielizeň 

Čipka je materiál, ktorý môžete zakomponovať úplne všade. Síce nie vždy to bude vyzerať dobre, ale to nič nemení na tom, že to je možné. Každopádne, ak si vyberiete vkusné čipkované spodné prádlo, nikdy nešliapnete vedľa. Čipka sa páči nielen mužom, pretože ženy im v tom pripadajú veľmi nežná a nevinná stvorenia, ale aj ženám, pretože sa skrátka cíti žensky. 

Samozrejme nie všetko trendy sa vám musí páčiť a je len na vás, či si niečo z trendov osvojíte alebo nie. Zapáčilo sa vám aspoň niečo z uvedeného zoznamu?