Trendy tohtoročnej zimy: čo vám nesmie uniknúť?

Čo zmena ročného obdobia, to zmena vo svete bývania. Dajte ostatným (najmä susedom) vedieť, že aj k vám dorazila zima. Na nerezové poštové schránky vyveste svetielka, kľučky na dvere nijako zdobiť nemusíte, ale na dvere samotné zaveste veniec zladený k danému ročnému obdobiu. Čo sa týka interiéru, tu urobte zmien viacero – a riaďte sa aktuálnymi trendmi, ktoré si nadchádzajúce obdobie žiada. 

Tmavé tóny v znamení modrej 

Vedeli ste, že farbou tohtoročnej zimy je modrá? A to hneď v niekoľkých odtieňoch. Priestor jej tak môžete dať ako na nábytku, tak napríklad na bytových doplnkoch. Je prakticky na vás, pre čo sa rozhodnete a kam ju umiestnite. 

Nebojte sa ani zemitých farieb, ktoré idú s modrou pekne do kopy a ktoré vo vašej domácnosti vyvolajú takú tú prírodnú zimu. Vsádzajte na šedivú modrú, tmavú námornú modrú v kombinácii so zemitými odtieňmi ako tmavo hnedá, oriešková alebo smotanová. V prípade túžby po väčšom kontraste sa ponúka aj sýta farba horčice. 

TIP: vyberajte nábytkové úchytky podľa materiálu a farby 

Všetko, čo sa blyští 

Čo sa týka materiálov, nemusíme sa vôbec držať na uzde. Môžeme popustiť uzdu svojej fantázii a tohtoročnú zimu stráviť v obklopení rozmanitosti a pestrosti. Najpopulárnejšie bude zamat, do ktorého sa nebojte obliecť ako kreslá, tak vankúše alebo prikrývky. Trblietavé povlaky budú tiež tým, čo by vám nemalo chýbať. 

Všetko, čo sa blyští a čo sa blýska či odráža svetlá je povolené. 

Osemdesiate roky v moderných interiéroch 

Ak hľadáte nejakú stálu premenu vášho interiéru, nielen zimný prevlek, môžete staviť na zlaté osemdesiate roky. Tá vneste do vašich interiérov napríklad tým, že vnesiete domov trochu neónových svetiel alebo takto sfarbených prvkov do bytu. 

Žiarivé farebné koberce alebo bláznivé graffiti si môžete dovoliť napríklad v detských izbách alebo izbách pre teenagera, aj v pracovniach, pokiaľ ju máte zariadenú napríklad do industriálneho štýlu.