Trendy v tehotenskej móde na rok 2022

Zabudnite na neforemné lacláče, na nekonečný menčester, ktorý je nepohodlný už od prvého pohľadu. Ťahu móda roku 2022 má šmrnc, štýl a dokonalú iskru. Čo si zaobstarať?

Koľkokrát za život to zažijeme?

Móda pre tehotné v poslednej dobe prešla významnou zmenou. Otvorila sa svetovým trendom a vďaka známym osobnostiam, ako je manželka Cristiana Ronalda Georgina Rodríguez, sa tehuľky môžu cítiť ešte hrdejšie a sebavedomejšie. Koľkokrát za život si požehnaný stav môžeme prežiť? A že so sebou nesie nepríjemnosti, ktoré nás obmedzujú? O to viac potrebujeme vzpruhu v podobe krásneho oblečenia a skvelého pocitu zo seba samého.

Nič sa neschováva

V skoršej dobe sa museli schovávať strie, kilá navyše, opuchnuté končatiny, alebo samotné tehotenstvo. Prečo? Veď sa jedná o niečo také samozrejmé. Ťažko by vyrástla nová generácia, ktorá si bude veriť, keď sa za ne budeme hanbiť ešte, kým sa narodí. Schovávačka tak už nie je trendy. Oveľa viac sa ide na pohodu a na pohodlie.

Boho štýl

V štýle boho sa budete cítiť ako bohyňa. Béžová, ivory a biela sa dá krásne kombinovať s hnedými prvkami. Strapce, pletené svetríky, alebo rozviate maxi sukne skombinujte s bielym tielkom a vyrazte do sveta. Áno, bruško je vidieť. Áno, je prekrásne. Je to niečo, čo vám teraz mnohí ľudia dokonale závidia. O to viac si užite svoje chvíle, kedy môžete žiariť.

Tohtoročné trendy farby

Farbou tohto roku bola vyhlásená Very Peri. Odtieň modrofialovej ponúka červené odlesky a rozhodne nám pripomína, že chceme byť vidieť. Skombinujte tento kúsok so smaragdovou farbou, alebo sa vydajte cestou osvedčenej klasiky v podobe bielej alebo šedej a hurá do ulíc!

Nezabudnite sledovať štýlové kúsky tohtoročných tehuliek a načerpajte inšpiráciu pre svoj šatník. Privítajte tohtoročnú jarnú a letnú sezónu vo farbách a vzoroch, ktoré s vami úplne súznia. Tehotenstvo je jedinečné obdobie!