Tri outfity na festival. Ktorý vám učaruje?

Leto sa každým rokom nesie v znamení festivalov. Začína sa už pred letnými prázdninami, avšak tie najlepšie festivaly štartujú až počas prázdnin. Ak sa chystáte na niektorý z organizovaných letných festivalov, možno neviete, čo si na festival vziať. A s tým vám poradíme! Nechajte sa inšpirovať našimi tromi outfity, ktoré sme stvorili presne na festivalové večery.

Inšpirácia nie je nikdy dosť! To potvrdí hlavne ženy, ktoré väčšinou nevedia, čo si majú obliecť. Ak patríte k ženám, ktoré často nevedia, čo na seba, nechajte sa inšpirovať našimi tromi outfity. Možno sa vám zapáči v celej kráse, treba vám učarujú len jednotlivé kúsky, ktoré sa rozhodnete na seba obliecť.

Outfit číslo jedna

Tohtoročné leto sa nesie vo veľmi horúcom duchu. Preto si so sebou vezmite krátke kraťasky, ktoré budú trhané a ktoré budú o číslo väčšie, než aké je obvykle nosíte. Vykúzli to dojem chudších nôh. K tomu voľte obyčajné tričko jednofarebné alebo ľahký nátelník a voľnú, treba károvanou košeľu, ktorá vás počas letných chladnejších večerov dokonale ochráni. Počas popoludnia si ju len uviažete okolo pása.

A čo sa týka doplnkov, doporučujeme sandálky oviazané okolo nohy, k tomu slamený klobúčik a batoh na chrbát.

Outfit číslo dva

Ak patríte k ženám, ktoré majú radšej šaty, odporúčame je vziať so silonkami a bielymi teniskami. K tomu nejakú peknú, slamenú kabelku cez rameno, nebráňte sa ani slaměnému klobúčika, ktorý vás ochráni pred slniečkom, a nezabudnite dlhší džínsovú bundičku, ktorá vás ochráni pred chladnými večery.

Outfit číslo tri

Ak má byť škaredé počasie, siahnite radšej po trhaných rifliach, papučiach, k tomu vyberte crop top a voľné sako, ktoré ochránia pred chladom. Opäť zvoľte batoh a navyše kruhové náušnice, ktoré sú dnes moderné a ktoré sa vrátili zo sedemdesiatych rokov.