Už máte doma „vzťahová tričká“?

V súčasnej dobe sa dá rozbehnúť biznis snáď v každom odbore. Páni majú blízko k automobilkám, ženy zase k móde. Pokiaľ na trh prídete s niečím pútavým, ľahko sa na trhu ujmete, zaujmete. V módnom priemysle sa veľmi často ujímajú hlavne módnej návrhárky, ktoré prichádza na trh s niečím úplne novým, s niečím neokukaným, s niečím, čo doslova a do písmena tají dych. Často sa kúzlo v týchto nových módnych značkách skrýva v jednoduchosti. A práve s jednoduchými kúskami prišli aj ženy Josefína Bakošová a Ester Geislerová, ktoré zaujali módny svet.

Práve tieto módnej dizajnérky sú dôkazom, že aj s tým najviac jednoduchým a bežným štýlom môžete zaujať tak veľký a rozmanitý módny svet, v ktorom je snáď už úplne všetko. So svojou novou kolekciou Josefina & Ester ukázali svetu jednoduchá vzťahová tričká, ktorá sa hodí snáď každému z nás.

Čo to sú „vzťahová tričká“?

Vzťahová tričká – hovoríte si, kto vie, čo to zase je. Táto tričká sa od bežných tričiek nijako nelíšia, sú sivá, biela, čierna, ženy ich majú vzadu dlhší, u mužov asymetria nejde na pohľad poznať. Možno si hovoríte, že takáto trička do svojho šatníka nepotrebujete, ale opak je pravdou. Na týchto tričkách nájdete totiž takéto nápisy, ktoré vás v niektorých situáciách vystihnúť, pomôžu vám z tých nepríjemných situácií elegantne vykorčuľovať.

Určite všetci poznáme chvíľky, kedy máme divné obdobie, kedy v sebe skrývame mnoho pocitov, napriek tomu povieme, že nám nič nie je. Raz za čas dokonca príde aj chvíľka, kedy si s našou drahou polovičkou musíme porozprávať, ale vyrieknuť vetu: „Musím ti niečo povedať,“ to nie je tak jednoduché. Tričká to však za nás môžu povedať sama.

Nehovorte, noste!

Vzťahová tričká sú totiž pre tých, ktorí sú vo vzťahu. Práve tí totiž niekedy potrebujú bez slov druhému povedať, že sa niečo deje, že sa chcete rozísť, že sa nemá snažiť a že nás má nechať byť. Tričká to za nás povedia.

Kúpiť si môžete kúsky, na ktorých nájdete nápisy, ako je napríklad „Je to mnou“, „Mám asi divný obdobie“ či „Čo ti je? Nič „.