Večierky sú v plnom prúde

Chvíle večierkov je tu. Hoci už vás čaká večierok s kolegami z práce či so svojimi priateľmi, treba sa na neho štýlovo obliecť. Predsa len to nie je len tak obyčajný večierok, tieto večierky, pokiaľ sa jedná o tie pracovné, sú akousi odmenou vášho zamestnávateľa za vašu odvedenú prácu. A večierok s priateľmi v tomto období tiež nie je len tak obyčajný, predsa len je to ten vianočný že.

Každá z nás by ho mala pojať trochu slávnostnejšie. Ak idete na večierok firemné, je potrebné prispôsobiť svoju róbu mieste konania večierku a zvolenej zábave. Aj pokiaľ sa ponesie večer vo športovejším duchu, treba súčasťou večera je turnaj v bowlingu, je nutné predsa len trochu slávnostnejšie oblečenie než by ste si obliekli obvykle.

Čo sa tento rok nosí?

Tohtoročným hitom večierkov je trblietanie. Preto buďte žiariace, neprehliadnuteľnou hviezdou večierku. Oblečte teda lesklé alebo šaty posiate flitrami. Ak takéto šaty oblečiete, je potreba dať si veľký pozor na doplnky. Doplnky k takýmto šatám by mali byť jednoduché, aby ste nepôsobila prepchato.

Či si lámete hlavu s akou farbou kombinovať metalické oblečenie, nie je potrebné sa toho obávať. Zvoľte čiernu klasiku alebo tiež telovej farby.

Ak sa vám zdá, že by na vás v takú outfite bolo lesku až veľa, skúste napríklad iba lesklý top. K tomu môžete obliecť čierne nohavice, alebo ak je váš večierok neformálne môžete obliecť džínsy, ktoré by mali ale byť bez rôznych ozdôb. Tiež čierna sukňa bude vyzerať úplne skvele.

Čo obuť? Môžete siahnuť po klasike a to po lodičkách, čierne sú stávka na istotu, ale nebojte sa aj experimentovať. Ak je večierok neformálne, môžete obliecť aj čierne čižmy, ale len či sa hodí k vášmu outfitu.