Vstavané skrine šikovne ukryjú odevy, bielizeň aj čistiace pomôcky

Bez vstavaných skríň si dnes už nevieme predstaviť moderné bývanie. Tieto šikovné kusy nábytku sa vedia postarať o dokonalý poriadok v domácnosti. Do ktorých miestností sa hodí?

Nech žijú vstavané skrine!

Vstavané skrine sú vítané v každej domácnosti. Zatiaľ čo v malých bytoch dokážu opticky pridať na priestore, vo veľkých rozbijú jednoliatosť a fádnosť. Stolárstvo v Ostrave navrhuje a realizuje skrine z masívneho dreva i laminátu. Samozrejmosťou je tiché kovanie najvyššej kvality. Výber farieb či kombinácií je skutočne nepreberný. Každý si tak môže zrealizovať svoj sen.

Odevy vždy v reprezentatívnom priestore

Oblečenie si prajeme uchovávať v mieste, ktoré nám bude robiť radosť aj úžitok. Vstavané skrine môžete otvárať aj skoro ráno a nikoho tým neprebudíte. Vyžehlené kúsky ľahko zavesíte na ramienka a položíte ich na šatníkovú tyč. Je výsuvná a umiestni sa do najvyššieho poschodia skrine. Ťahom ruky ľahko priblížite oblečenie do úrovne vašich očí. Vyžehlené kúsky sa tak nikdy neskrčia.

Bielizeň jedna radosť

Prečo mať žehliaci priestor všade po byte, keď ho môžete zjednotiť. Individuálne riešenie ponúka triedenie bielizne priamo do sektorov v skrini. Následne tu v horných partiách skrine objavíte pracie prášky, ale aj žehličku. Žehliacu dosku môžete mať priamo v úrovni, ktorá je pre vás príjemná. Všetko na mieru. V skrini môže byť ukrytá aj práčka, aby ste mali vždy upratané a váš priestor bol esteticky príjemný.

Čistiace prostriedky? Neviem o ničom

Potreby na upratovanie nemusia hyzdiť váš byt. Áno, prostriedky na umývanie toalety, odpadov alebo podlahy máme všetci. Nie je ale nutné ich vystavovať. Aj na tento účel slúžia vstavané skrine. Ich dispozície sú úplne na vás. Chcete miesto pre mop? Nie je najmenší problém!

Vstavané skrine úplne zmenili pohľad na domácnosť. Napokon je perfektne upratané. Energia aj vzduch môže prúdiť. Doma je krásne.