Za špatnou náladu může často oblečení, které máte na sobě

Čo radi nosíte v sychravom novembrovom počasí? Túto otázku si musíte zodpovedať hlave vo chvíli, keď sa stretávate s nepríjemnou, až depresívne náladou. Ak patríte k ľuďom, ktorí sa radia k depresívnym jedincom, bohužiaľ vám musíme povedať, že na depresívne a zlej nálade sa nepodieľa novembrové počasie a jesenné skoré stmievanie. Na vašej nálade sa podieľa hlavne to, čo práve máte na sebe. Nie nadarmo sa hovorí, že šaty robia človeka. V tomto prípade je skutočne pravda to, že čo si ráno oblečieme, tak sa budeme cítiť po celý deň.

To, čo si ráno oblečieme, ovplyvňuje našu náladu po celý dlhý deň. To je naozaj fakt, ktorý sa vám iste mnohokrát potvrdil. Vplyv na našu náladu má nielen to, ako oblečenie padne, ale aj na našu náladu má vplyv farba, akú máme na sebe.

Farby majú veľkú moc

Najmä farby sa podieľa na našom sebavedomí a na tom, akú máme náladu. Farby dokážu ovplyvniť skutočne oveľa viac. Bohužiaľ len málokto si uvedomuje, akú majú farby moc. Zoznámme sa preto s ich mocou a obliekajte sa odo dneška tak, aby sme boli šťastní a spokojní.

Farby a ich vplyv na človeka

Napríklad biela farba je farba nevinnosti a čistoty. Ak sa ale zabalíte do bielej farby od hlavy až k päte, budete vyzerať trochu nadradene. Radšej bielu farbu kombinujte s inou farbou, v takom prípade bude mať biela pozitívny moc. Čo sa týka napríklad čiernej farby, ktorá je nadčasovo elegantný, je potrebné spomenúť, že dnes už to nie je len farba smútku, ale tiež je to farba veľkej sily. Nenoste jej však moc, inak je to posol negatívnej energie.

Ak však nosíte červenú, šírite okolo seba optimizmus a sebavedomie. Žltá farba zaháňa smútok, oranžová podporuje medziľudské vzťahy, aj keď je v mnohých odboroch brána ako farba poukazujúce na nebezpečenstvo.