Závislosti podľa znamenia – opýtajte sa hviezd

Rozmýšľali ste niekedy nad tým, či vám náhodou nehrozia nejaké závislosti? Zatiaľ čo niektorí ľudia sú len skúšaní, iní majú náchylnosť k drogám alebo alkoholu napísanú vo hviezdach. Rovnako ako znamenie zverokruhu o nás prezrádza, akými sme milenci, vie tiež povedať to, či máme nejakú náklonnosť k návykovým látkam. Ako ste na tom vy?

Býci túžia po uvoľnenosti, Blíženci po sociálnych sieťach

V súčasnej dobe rozoznávame závislosti a závislosti. Zatiaľ čo niektoré spočívajú v navyknutí na nejakú návykovú látku, iné môžeme označiť za závislosti na nejakej činnosti alebo veci. Spravidla liečba závislostí nebýva ničím ľahkým, či už sa sme závislí na alkohole, drogách, liekoch alebo napríklad na „obyčajných” sociálnych sieťach.

Poďme sa však pozrieť na konkrétne znamenia a na to, k čomu konkrétne podľa hviezd prahnú. Napríklad Býci sú závislí na veciach, pri ktorých sa cítia uvoľnene. Problém teda nastáva v okamihu, keď sa dostanú k väčšiemu obnosu peňazí. Ten sa čoskoro rozhodnú minúť v obchodných centrách, vo wellness, ale aj pri konzumácii nejakej drogy.

Blíženci prahnú k trochu bezpečnejšej závislosti, respektíve nebezpečnej v inom smere. Stávajú sa veľmi často závislými na sociálnych sieťach, cítia neustálu potrebu byť v kontakte s rôznymi ľuďmi nezávisle od toho, či ich poznajú alebo nie.

Levy sú závislí na pozornosti, Škorpióni na sexe

Čo sa týka Levov čiže ľudí narodených v druhej polovici júla alebo v prvej polovici augusta, tí k svojmu šťastiu potrebujú pozornosť ostatných ľudí. Pokiaľ majú pozornosti nedostatok, môžu sa u nich objaviť do istej miery abstinenčné príznaky.

Ani Škorpióni nie sú tým, kto by nemal sklon k žiadnej závislosti na ničom. Škorpióni sú napríklad závislí na sexe. Majú neustálu potrebu sa uisťovať, že sú schopní uspokojiť partnera.

Ryby sú závislé na všetkom, Kozorožci na snahe byť najlepší

Ak sa pozrieme na závislosti Rýb, budeme veľmi širocí. Ryby sú totiž závislé prakticky na všetkom. Nevie, pre čo konkrétne sa rozhodnúť. Na rozdiel od Rýb takí Kozorožci sa snažia byť neustále tými najlepšími, a to nech už hovoríme o čomkoľvek, vždy chcú byť tí TOP.