Zháňate bytové doplnky? Stavte na zlatú či meď!

Niektorí sledujú klasickú módu, iní sledujú trendy v bývaní. V bývanie sa toho aktuálne veľa deje, do módy sa vracajú kúsky, ktoré boli známe hlavne v minulosti. Populárne sú tapety, ale taky šedá alebo hnedá farba, pestrým farbám sa nedáva moc priechod. Avšak okrem toho sú populárne aj extravagantné doplnky v podobe zvieracích hláv alebo iné podobné kúsky, z ktorých pomaly až mrazí. Ak by ste však chceli doplnky, ktoré sú vkusné a ktoré možno ešte nájdete aj na pôde, mali by ste si zvoliť tie, ktoré sú v zlatej alebo v medenej podobe.

Určite si pamätáte na poháre, ktoré majú zlaté lemovanie. Tie väčšinou mali babičky v kredenci pre zvláštne príležitosti. Možno je práve nájdete na pôde! A najmä také poháre či poháre sú aktuálne v móde. Do módy okrem iného prišlo aj mnoho iných zaujímavých kúskov, ktoré sú taky v zlatej alebo medené podobe. Aké to sú?

• Tácky

Veľmi populárnymi sa stali podnosy, ktoré dnes nájdete klasicky plechové, a to v medenej farbe alebo práve v zlatej. Tieto podnosy nie sú určené na to, aby ste na nich nosili kávu, ale slúži predovšetkým ako dekorácia. Len si ich položte na konferenčný stolík, položte na ne nejaké vázy alebo karafy, do nich dajte eukalyptus a vykúzlite niečo, čomu sa hovorí štýlový doplnok do domácnosti.

• Vázy, dózy, karafy

Populárne sú aj klasické plechové dózy, karafy či vázy. Práve tie si kúpite taky dneska na každom rohu. Slúži skutočne len ako dekorácia, nenalievajte si do nich víno, džús alebo iné nápoje, či už sú alkoholické či nealkoholické. Skutočne je to len dekorácia, nič iné.

• Poháre

Ako sme spomenuli, populárne sú aj poháre ktoré majú medené alebo zlaté lemovanie. Ak tieto kúsky nemáte odložené na pôde, zájdite si do bežných obchodov s doplnkami, kde na také kúsky narazíte. Ceny si však porovnajte – nekupujte prvá, na aké narazíte. Niekde ich majú totiž skutočne predražené.