Žite chvíľu v luxuse. Stravte noc v jednej z najdrahších izieb sveta

Každý by si mal aspoň raz v živote dopriať trochu skutočného a nefalšovaného luxusu. Čo keby ste sa okrem návštevy kúpeľov alebo wellness centra aspoň na jednu noc vybrali do jednej z najdrahších izieb na svete? S najväčšou pravdepodobnosťou to bude noc, na ktorú nikdy v živote nezabudnete.

Keďže mnohí ľudia tento rok nešli na dovolenku do zahraničia, určite im zostalo veľa peňazí. Samozrejme, môžu ich investovať, ale na druhej strane, prečo ich jednoducho nevložiť do nezabudnuteľnej noci strávenej v luxusnom apartmáne?

Apartmán Mark Penthouse

Ak sa ocitnete v New Yorku, pravdepodobne narazíte na hotel Mark. Je to jeden z najpôsobivejších hotelov v celom New Yorku, ale jeho najkrajšou a najluxusnejšou časťou je apartmán Mark Penthouse. Hovoríme konkrétne o izbe, kde vás noc vyjde na 75 000 dolárov. Zároveň je to najväčší apartmán v celej Severnej Amerike.

Z tohto veľmi luxusného apartmánu, ktorý je naozaj priestranný a pripomína skôr dom ako izbu, môžete očakávať predovšetkým nádherný výhľad na Central Park. Tešiť sa môžete aj na skutočne skvostné jedlá, ktoré vám pripraví nikto iný ako svetoznámy šéfkuchár ocenený michelinskou hviezdou.

Kráľovský apartmán Penthouse

Dokonca aj v hoteli President Wilson v Ženeve nájdete jedinečnú izbu, ktorá stojí 80 000 dolárov za noc. V tomto prípade hovoríme o apartmáne The Royal Penthouse, ktorý je najväčšou izbou v Európe. Ponúka mimoriadny výhľad na okolie, a ak sa tu ubytujete, zrazu sa zaradíte medzi celebrity a významné politické osobnosti, ktoré tu žili.

V izbe sa môže ubytovať až 24 osôb a je tu dvanásť luxusných spální. Samozrejmosťou je súkromný asistent, komorník, kuchár a súkromná posilňovňa.