Žite chvíľu v luxuse. Strávte noc v jednom z najdrahších izieb sveta

Každý človek by si minimálne raz v živote mal dopriať trochu toho pravého a nefalšovaného luxusu. Okrem toho, že by zamieril do kúpeľov alebo do wellness, čo zamieriť aj do jedného z najdrahších izieb sveta, kde by ste prečkali aspoň jednu jedinú noc? So všetkou pravdepodobnosťou by sa jednalo o noc, na ktorú nikdy v živote nezabudnete.

Keďže sa mnoho ľudí na dovolenku do zahraničia tento rok nevydala, určite jej zostalo veľa peňazí. Tie samozrejme môžu investovať, ale na druhú stranu prečo ju nevložit práve do neopakovateľnej noci, ktorú prežijete v luxusnom apartmáne?

Mark Penthouse Suite

Ak sa budete nachádzať v New York City, pravdepodobne narazíte na The Mark Hotel. Jedná sa o jeden z najpôsobivejších hotelov v celom New Yorku, avšak jeho najkrajšie a najluxusnejšie častí e izbu Mark Penthouse Suite. Hovoríme konkrétne o izbe, kde noc vyjde na 75 tisíc dolárov. Jedná sa však zároveň o najväčší apartmán v celej Severnej Amerike.

Od tohto veľmi luxusného apartmánu, ktoré je naozaj priestranné a podobá sa skôr domu než izbe, môžete očakávať predovšetkým nádherný výhľad na Central Park. Rovnako tak sa môžete tešiť na naozaj luxusné pokrmy, za ktorými nestojí nikto iný, než svetovo známy kuchár, ktorý je zároveň ocenený michelinskou hviezdou.

The Royal Penthouse Suite

Aj v hoteli President Wilson v Ženeve by ste našli unikátny izbu, ktorý vyjde na 80 tisíc dolárov za noc. Hovoríme v tomto prípade o izbe The Royal Penthouse Suite, ktorý je tým najväčším v Európe. Ponúka nevšedný pohľad na okolie a ak sa tu ubytujete, zaradíte sa náhle k radu celebrít a významným politickým osobnostiam, ktorí tu žili.

V izbe sa môže ubytovať až 24 ľudí, k dispozícii je potom dvanásť luxusných spální. Samozrejmosťou je súkromný asistent, komorník, kuchár a súkromná posilňovňa.