Zmena sa blíži

Prázdniny sú za nami. Deti sa vracia do lavíc a rodičia sa vracia späť do zabehnutých koľají. S koncom prázdnin nie sú spojené len povinnosť. Čaká nás tiež jedna zmena, ktorú pre nás každý rok prichystá príroda. Touto zneniach máme na mysli nové ročné obdobie. K svojej vláde sa pomaly ale isto hlási jeseň.

Pre niekoho to nie je práve radostná zmena, ale milovníčky nových módnych trendov sa môžu začať radovať. Na rad prichádza výmena letných outfitov za tie o niečo teplejšie. Teraz príde doba, kedy môžeme uplatniť svoje módne schopnosti.

Čo nám jeseň prinesie?

Tak ako je v móde už zvykom, bude sa čerpať z minulosti. Je čas obzrieť sa o niečo späť a zabrouzdat do rokov osemdesiatych. Väčšina z vás teraz sedí a premýšľa, čo bolo v tom čase najväčším módnym hitom, ktorý by sa mohol vrátiť. Už viete? Kto hádal vypchávky ramenách, nepomýlil sa. Vypchatá ramená budú snáď na všetkom. Nech už si kúpite ľahkú blúzku alebo kabát budú proste tam.

Zdôrazní sa ako ramená tak aj pas. V páse toho docielite jednoduchým spôsobom. Zapátrajte v šatníku alebo sa vyberte na nákup a zháňajte široký opasok. Nebojte, nebudete musieť prešíva pútka nohavíc. Tento pásik sa umiestni do pásu na košeľu či blúzku, aby vytvoril krásnu ženskú siluetu. Vďaka týmto dvom trikom bude mať každá z nás očarujúce postavu presýpacích hodín.

Ak ste pri upratovaní šatníka zistili, milé dámy, že vám chýba nejaký štýlový kabát a chtiac-nechtiac sa musíte vydať na nákup, siahnite po kabáte výrazných farieb. Krikľavo žltá alebo tiež zelená budú jednoducho IN.